آلگری: هر روز که نمی‌توانم از بازیکنان انتقاد کنم

مکس آلگری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس تاکید کرد تیمش در هفته های آینده باید بهتر از این بازی کند....

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که به نظر می رسید یوونتوس دیدار آسانی مقابل اسپزیا دارد، در نهایت با گل های دقایق پایانی شکست را با پیروزی عوض کرده و بالاخره در فصل جدید به اولین پیروزی خود در لیگ ایتالیا دست یافت. مکس آلگری، سرمربی باتجربه بیانکونری در پایان این دیدار تاکید کرد دیدار مقابل اسپزیا آسان نبود و یوونتوس باید پیشرفت کند.

مکس آلگری گفت: "این یک پیروزی زیبا و فوق العاده بود، اما مهمتر از همه چیز ما باید از این شرایط خارج شده و بیشتر پیشرفت کنیم. ما هنوز اشتباهات زیادی را در آخرین مرحله مرتکب می شویم و ما باید عملکرد بهتری ارائه دهیم. ما در ارسال پاس های آخر اشتباهات زیادی مرتکب شدیم، البته بازی مقابل حریفی که خوب بازی کرد کار آسانی نبود.

در دقایق پایانی این خطر وجود داشت که دروازه ما برای سومین بار نیز باز شود. البته مدافعان یوونتوس در بازی های دیگر عملکرد خوبی از خود ارائه داده بودند. من از بازیکنانم انتظار دارم هنگام مالکیت توپ با دقت بیشتری بازی کنند، زیرا هنگام لو رفتن توپ دوباره باز پس گیری آن دشوار است. در لحظاتی از بازی خوش شانس بودیم که توانستیم توپ را از روی خط دور کنیم و در مجموع باید بهتر از این عمل کنیم.

من هر روز که نمی توانم از بازیکنانم انتقاد کنم. باید از این پیروزی لذت ببریم و این مسئله مهمی است. پتانسیل گروه؟ نیازی نیست به جدول نگاه کنیم، روز یکشنبه ما دوباره سعی می کنیم برنده شویم و باید دید در جدول تا کجا صعود می کنیم. البته ما باید پیشرفت کنیم و بازیکنانی داریم که باید در یک سوم نهایی و در واقع یعنی پاس نهایی یا ضربه به سمت دروازه بهتر عمل کنند."

تگ ها


ماسیمیلیانو آلگری یوونتوس