آلگری: هنوز قهرمانی ما قطعی نشده است

و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، یوونتوس در هفته سی و ششم رقابتهای سری A به مصاف بولونیا رفت و توانست با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد ......

و به نقل از  گاتزتا دلو اسپورت، یوونتوس در هفته سی و ششم رقابت‌های سری A به مصاف بولونیا رفت و توانست با نتیجه‌ سه بر یک به پیروزی برسد. با این  پیروزی که یووه به دست آورد اختلاف این تیم با ناپولی به هفت امتیاز افزایش پیدا کرد. این‌ در حالی است که تنها دو هفته به پایان لیگ باقی مانده است البته ناپولی هنوز در هفته سی و ششم به میدان نرفته و در صورت شکست یوونتوس دو هفته قبل از پایان لیگ قهرمان خواهد شد.
آلگری در نشست خبری بعد از  بازی، گفت‌: هنوز قهرمانی ما نهایی نشده اما به بالا بردن جام بسیار نزدیک شده‌ایم. تا نهایی شدن قهرمانی به سه امتیاز دیگر نیاز داریم. بازی خوبی را برابر بولونیا به نمایش گذاشتیم و شایسته پیروزی بودیم.
او ادامه‌ داد: داگلاس کاستا بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت. او بازیکنی است که می‌تواند در هر دیداری سرنوشت ساز ظاهر شود. او به محض این که وارد بازی شد خود را نشان داد و زمینه را برای پیروزی ما فراهم کرد. بازی سختی بود و تیم حریف بسته بازی کرد و اجازه فضا سازی را به بازیکنان کلیدی ما مثل دیبالا ندارد هر چند که این بازیکن توانست در نهایت کار خود را به خوبی انجام دهد.
سرمربی یوونتوس در پایان سخنان خود، ‌اضافه کرد: روز چهارشنبه دیدار فینال جام حذفی برابر میلان را برگزار خواهیم کرد و بعد از آن بالافاصله به لیگ فکر خواهیم کرد  و با پیروزی در هفته 37، هفتمین قهرمانی پیاپی خود را جشن خواهیم کرد.

تگ ها


یوونتوس سری آ فوتبال