آلگری: هیچ قاعده‌ای نمی‌گوید که ما شانس قهرمانی هستیم!

سرمربی یوونتوس گفت: آتالانتا تیمی فیزیکی است و بازی سختی در پیش داریم...

سرمربی یوونتوس گفت: آتالانتا تیمی فیزیکی است و بازی سختی در پیش داریم

آلگری پیش از دیدار تیمش مقابل آتالانتا در کنفرانس خبری حاضر شد و پاسخگوی سوالات بود.
به گزارش خبرنگار مدال، مکس آلگری در ابتدا درباره مصدومان تیمش توضیح داد:
میرالم پیانیچ، خدیرا و شاید مانژوکیچ به این بازی می‌رسند. کوادرادو، بارزالی و بونوچی مصدوم هستند ولی مصدومیت بونوچی از آنچه پیش‌بینی می‌شد ساده‌تر است. اگر شرایط به خوبی پیش برود، کاسرس برای بازی فردا در دسترس خواهد بود.  متوییدی حتما فردا بازی خواهد کرد.
وی در ادامه تاکید کرد: در رابطه با مصدومیت‌ها، شما نمی‌دانید که چه اتفاقی رخ خواهد داد و نمی‌توانید با ترس زندگی کنید. باید با شرایط غیرقابل پیش‌بینی کنار بیایید و ادامه دهید.
سرمربی بیانکونری تصریح کرد: فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است. همانگونه که در بازی با لاتزیو شروع بدی داشتیم اما گل‌هایمان را در بهترین لحظاتمان به ثمر رساندیم.
او در ادامه افزود: در حال حاضر بازی‌های بسیار مهمی خارج از خانه انجام می‌دهیم و فردا نیز بازی دیگری خواهیم داشت. بازی در لیگ قهرمانان نیز نزدیک است. باید برای همه دیدارها آماده باشیم.
مکس آلگری توضیح داد: امروز با کریستیانو که سال بسیار خوبی را از نظر جسمی با فشردگی بالا پشت سر می‌گذارد، صحبت خواهم کرد. زیرا هفته‌ی مهمی در پیش رو داریم و باید با او به گفتگو بنشینم.
سرمربی یوونتوس به نکته جالبی اشاره کرد و گفت: هیچ قاعده‌ای وجود ندارد که ما شانس اصلی فتح لیگ قهرمانان باشیم. این هدف ماست اما برای رسیدن به آن نیاز به بازی خوبی و اندکی شانس داریم.
وی درباره بازی با آتالانتا نیز عنوان کرد: بازی فردا آسان نیست زیرا آتالانتا فرم بسیار خوبی دارد و در بازی با رم نیز با خلق موقعیت‌های بسیار، موفق به کامبک شدند. فشار زیادی وجود خواهد داشت و تیمی که پیروز می‌شود، تیمی است که کمترین اشتباهات را داشته باشد. آن‌ها تیمی فیزیکی هستند با توان هجومی بالا. البته آن‌ها گل‌های زیادی نیز می‌خورند. ما باید به نقاط ضعفشان ضربه بزنیم و از نقاط قوتشان غافل نشویم.
آلگری در پایان گفت: این بازی مهمی برای آتالانتاست اما ما روی خودمان تمرکز کرده‌ایم و به کسب پیروزی مقابل آن‌ها و رسیدن به نیمه نهایی فکر می‌کنیم و می‌خواهیم به پنجمین فینال متوالی برسیم و برای رسیدن به هدفمان تلاش می‌کنیم.