آلگری و امضای قرارداد چهار ساله با یووه

رسانه های ایتالیایی خبر داده اند که ماسیمیلیانو آلگری قراردادی چهار ساله با یوونتوس امضا کرده کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، منابع مختلف در ایتالیا گزارش کرده اند که ماسیمیلیانو آلگری دو فصل پس از برکناری از نیمکت یوونتوس، قراردادی چهار ساله با بیانکونری امضا کرده است و جانشین آندره آ پیرلو خواهد شد.

رسانه های ایتالیایی ادعا کرده اند که مذاکرات دو طرف به نتیجه رسیده و کاغذبازی های مرسوم نیز انجام شده و به زودی یوونتوس این خبر را رسما اعلام خواهد کرد.

این قرارداد برای آلگری در حکم بازگشتی پیروزمندانه به باشگاهی است که پس از کسب پنج قهرمانی پیاپی در سری آ و دو بار حضور در فینال چمپیونزلیگ، او را در سال ۲۰۱۹ اخراج کرد!

پس از اخراج آلگری، مائوریتزیو ساری و پیرلو هر کدام یک فصل هدایت بیانکونری را بر عهده داشتند که هر کدام با وجودی که توانستند جام هایی کسب کنند، اما از تکرار موفقیت آلگری ناتوان بودند.

پیرلو اکنون در حالی پس از یک سال برکنار می شود که در این فصل به همراه یوونتوس برنده کوپا ایتالیا و سوپرکاپ ایتالیا شده است، هر چند در چمپیونزلیگ ناکام بود، عنوان قهرمانی سری آ را به اینتر واگذار کرد و در آخرین روز به سختی توانست سهمیه حضور در فصل بعد از چمپیونزلیگ را کسب کند.

گزارش شده است که طبق قرارداد آلگری برای هر فصل ۹ میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد که این مبلغ نسبت به رقمی که در فصل ۱۹-۲۰۱۸ در یووه دریافت می کرد، افزایش یافته است.

تگ ها


ماسیمیلیانو آلگری یوونتوس