آلگری: چلسی شایسته فتح لیگ قهرمانان نبود

ماسیمیلیانو آلگری اعتقاد دارد چلسی نباید لیگ قهرمانان را فتح می‌کرد. به گفته او، در یوونتوس همه تنها به لیگ قهرمانان فکر می‌کنند و این مسئله به یک عقده تبدیل شده است....

ماسیمیلیانو آلگری اعتقاد دارد چلسی نباید لیگ قهرمانان را فتح می‌کرد. به گفته او، در یوونتوس همه تنها به لیگ قهرمانان فکر می‌کنند و این مسئله به یک عقده تبدیل شده است.

یوونتوس شب گذشته توانست با نتیجه ۴-۱ اودینزه را شکست دهد و یک قدم دیگر به فتح زودهنگام لیگ نزدیک شود.
ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی این تیم پس از بازی به خبرنگاران گفت: یوونتوس، تحت هدایت من هر فصل جزو مدعیان اصلی فتح لیگ قهرمانان است. زمانی که اینجا آمدم همه نسبت به تیم شک داشتند. در دوران حضور من، همیشه حداقل به مرحله ۱/۸ نهایی رسیده‌ایم. دو بار به فینال رفتیم که و تنها مقابل تیم قهرمان کم آوردیم. کار ساده‌ای نیست. بایرن مونیخ ۱۰ سال طول کشید تا قهرمان شود درحالی که چلسی اصلا شایسته قهرمانی در این جام نبود. چلسی در دیدار فینال حرفی برای گفتن نداشت.
آلگری در ادامه گفت: من در تورین خوب کار کردم و از نظر من اشتباه است تا با نگاهی بدبینانه به کارنامه من نگاه کنید. هر داستانی به پایان می‌رسد و ما برای هشتمین فصل متوالی قهرمان سری‌آ شدیم. به نظرم آن‌قدر همه به لیگ قهرمانان فکر کرده‌اند که این مسئله به عقده و فکر دائمی تبدیل شده است. بازی در این جام باید با انرژی و لذت توام باشد.
سرمربی بیانکونری در پایان درباره درخشش مویزه کین گفت: کین وقتی به سمت گل و به ثمر رساندن آن پیش می‌رود فوق‌العاده است. او تنها نیاز دارد تا انتخاب‌های بهتری انجام دهد اما این عملکرد برای یک بازیکن متولد سال ۲۰۰۰ عالی است.