آلگری: کارهای بیشتری از دست ایگواین ساخته است/ بازی عرضی بازیکنانم عصبانی‌ام کرده بود

سرمربی یوونتوس از پیروزی خارج از خانه شاگردانش مقابل میلان ابراز خرسندی کرد اما تأکید داشت که آنها می توانستند بازی بهتری را به نمایش بگذارند ......

سرمربی یوونتوس از پیروزی خارج از خانه شاگردانش مقابل میلان ابراز خرسندی کرد اما تأکید داشت که آنها می توانستند بازی بهتری را به نمایش بگذارند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، در نبرد پرافتخارترین های سری A که امشب در ورزشگاه سن سیر برگزار شد، یوونتوس موفق شد رقیب دیرینه اش میلان را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد که هر دو گل این بازی را گونسالو ایگواین به ثمر رساند. یووه با این برد موقتآً به صدر جدول صعود کرد اما با این وجود سرمربی اش ماسیمیلیانو آلگری کاملاً راضی نبود.

او در پایان بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: باید به بازیکنانم تبریک بگویم چون بازی کردن در سن سیرو به هیچ وجه کار آسانی نیست و میلان هم رقیب تاریخی ماست. در چنین بازی هایی، روی فرم بودن بسیار اهمیت دارد. عملکرد ما از نظر هجومی و دفاعی خوب بود و ما یک بازی رودرروی مهم را بردیم. حالا برای بازی سه شنبه شب مان برابر اسپورتینگ لیسون در لیگ قهرمانان آماده می شویم و هدف مان کسب پیروزی برای صعود به مرحله حذفی است.

آلگری ادامه داد: ماریو ماندزوکیچ و کوادوو آساموا با بازگشت به عقب و سد کردن راه سوسو کار مهمی برای ما انجام می دادند. سوسو برای میلان بازیکن تأثیرگذاری است چون هم خوب گل می زند هم خوب پاس گل می دهد. بنابراین ما در خنثی کردن بازی او خوب عمل کردیم.

آلگری سپس به تمجید از زننده هر دو گل یوونتوس یعنی ایگواین پرداخت کسی که از ابتدای فصل آمار گلزنی اش تعریف چندانی نداشته است.

او عنوان کرد: این نباید پایان گلزنی ایگواین باشد. او در حال حاضر در وضعیت فوق العاده ای قرار دارد و باید آن را باز هم ارتقا دهد و حفظش کند. اما مثل همیشه یک عامل روانی مشکل ساز می شود. او واقعاً دارد به تیم برای ارائه بازی های بهتر کمک می کند. گونسالو باید به توانایی هایش ایمان داشته باشد چون پتانسیل خارق العاده ای دارد.او  هر از چند گاهی دچار غفلت می شود که اتفاق خوبی نیست. گونسالو باید سطح توقعش از خودش را بالاتر ببرد.

سرمربی یوونتوس در تحلیل عملکرد تیمش در خانه میلان هم گفت: در 10 دقیقه اول مشکل داشتیم چون مدام داشتیم پاس های کوتاه ردوبدل می کردیم و به دنبال حمله نبودیم و در همان مقطع هم میلان ما را تحت فشار قرار داده بود. پائولو دیبالا قرار بود ریکارد رودریگس را مهار کند اما این کار را نکرد و به همین دلیل خوان کوادرادو کمی دودل بود که جلوتر برود یا حواسش به عقب باشد. زمانی که بازیکنان من بیش از اندازه پاس های کوتاه روبه عقب می دهند من عصبانی می شوم.

آلگری در پایان اظهار داشت: این فصل داریم خوب کار می کنیم. تا الان فقط یک بار مساوی کرده ایم و یک بار هم باخته ایم اما ناپولی هم دارد عالی کار می کند. پس ما باید مطمئن شویم که تا پایان فصل می توانیم با آنها و اینتر رقابت داشته باشیم.

تگ ها


اخبار روز یوونتوس سری آ فوتبال