آلیانتس آره‌نا ورزشگاه اختصاصی بایرن می‌شود

ورزشگاهی که سال ها به طور مشترک توسط دو باشگاه نامدار شهر مونیخ مورد استفاده قرار گرفته است به زودی ورزشگاه اختصاصی سرخپوشان این شهر می شود ......

ورزشگاهی که سال ها به طور مشترک توسط دو باشگاه نامدار شهر مونیخ مورد استفاده قرار گرفته است به زودی ورزشگاه اختصاصی سرخپوشان این شهر می شود.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ خبر داد ورزشگاه آلیانتس آره نا به زودی ورزشگاه اختصاصی این تیم خواهد شد و مونیخ 1860 دیگر در این ورزشگاه بازی نخواهد کرد. او گفت که تنها امضای باشگاه مونیخ 1860 پای توافقنامه ای که بین این دو باشگاه صورت گرفته، باقی مانده است.

طبق توافقی که صورت گرفته باشگاه بایرن مونیخ سالیانه 3.5 میلیون یورو به باشگاه مونیخ 1860 برای اجاره ورزشگاهی جدید برای انجام بازی هایش خواهد پرداخت. از آنجایی که آبی پوشان مونیخی تا سال 2025 برای بازی در آلیانتس آره نا قرارداد دارند، بایرنی ها باید 28 میلیون یورو به رقیب همشهری خود بپردازند.

مونیخ 1860 به لیگ منطقه ای آلمان سقوط کرده و طبق قوانین این تیم تنها در صورتی می تواند از ورزشگاه آلیانتس آره نا استفاده کند که در یکی از دو لیگ بوندس لیگا و بوندس لیگای 2 حضور داشته باشد.

باشگاه مونیخ 1860 هنوز ورزشگاهی برای برگزاری مسابقاتش معرفی نکرده است.

 

تگ ها


اخبار روز بایرن مونیخ فوتبال