آلیسون: خاطره بازی با بارسلونا تا ابد با من خواهد بود

آلیسون خاطره شیرین بازی با بارسلونا را فراموش نخواهد کرد...

دروازه بان برزیلی لیورپول، از شب رویایی بازگشت برابر بارسلونا صحبت کرد.
به گزارش مدال، لیورپول در شرایطی به فینال لیگ قهرمانان رسید که کمتر کسی تصور می کرد بعد از شکست سنگین در نیوکمپ، آنها با 4 گل در آنفیلد به برتری رسیده و راهی فینال شوند، اما این اتفاق رخ داد و حالا آلیسون از آن دیدار به عنوان داستانی که برای فرزندانش تعریف خواهد کرد، یاد می کند.

آلیسون گفت: "این خاطره برای همیشه با من خواهد بود و این داستانی است که من برای فرزندان و نوه هایم تعریف خواهم کرد اما من در نهایت امیدوارم به لطف خدا بتوانیم در این مسیر به هدف اصلی خود که فتح لیگ قهرمانان است دست یابیم.

احساسم برای بازی کردن در ترکیب لیورپول؟ باور نکردنی، باور نکردنی، من در آنفیلد برابر لیورپول بازی کرده و تجربه فشار مضاعفی که هواداران به بازیکنان در زمین می آورند را داشته ام و معتقدم بازی کردن در برابر تیم ما آسان نیست.

حالا که من اینجا بازی می کنم دستاوردهای شگفت انگیزی در لیگ قهرمانان داشته و اتفاقات بزرگی را تجربه کرده ایم و در نهایت در این مسیر به فینال هم رسیدیم، آنهم بعد از شکست سختی که بسیاری فکر می کردند بازگشت غیرممکن است اما به لطف خدا، تعهد فراوان و حمایت هواداران موفق به انجام آن شدیم."

تگ ها


نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا لیگ قهرمانان اروپا نیوکمپ کامبک تاریخی بارسلونا UEFA Champions League فوتبال