آلیسون در آستانه انتقال به رئال مادرید بود

فابریتزیو دی وچی، مدیر برنامه ایتالیایی از منتفی شدن پروسه انتقال آلیسون بکر به رئال مادرید پرده برداشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیورپول از زمان به خدمت گرفتن یورگن کلوپ سرمایه گذاری بزرگی برای ترمیم خط دفاعی و دروازه خود انجام داده و مهره های گرانقیمتی مانند ویرژیل فن دایک و آلیسون بکر را نیز به خدمت گرفته است. آلیسون در تابستان سال ۲۰۱۸ و با انتقال از رم به لیورپول به یکی از گرانترین دروازه بان های جهان تبدیل شد، اما او فاصله ای تا رفتن به رئال مادرید نداشته است.

فابریتزیو دی وچی گفت: "شاید عجیب به نظر برسد، اما من تلاش زیادی کردم و می خواستم زمینه انتقال آلیسون بکر به رئال مادرید را فراهم کنم، اما در نهایت این انتقال رخ نداد. خودم نیز علاقه به این انتقال داشتم، اما آلیسون در پایان راهی لیورپول شد. در آن مقطع این دروازه بان در رم ایتالیا بازی می کرد. والستر سابنتینی و انزو برونزتی، استاد من شرایط انتقال او به این باشگاه را فراهم کردند.

اما در واقع من در آن مقطع تلاش کردم مانع رفتن آلیسون به لیورپول شوم و برای انتقال او به رئال مادرید نیز همه کار کردم. همه می دانند که برونزتی رابطه خوبی با رئال مادرید داشت و بازیکنان زیادی بین این دو تیم جا به جا شده بود. اما در نهایت آلیسون بکر تصمیم گرفت راهی لیورپول شود.

بیشتر بخوانید:

مقصر بحران اردوی رئال مادرید پیدا شد!

از رسوایی بزرگ رئال مادرید در سال 2006 چه می‌دانید؟

 

 

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال