آلیسون یکی از بهترین دروازه‌بانان تاریخ لیورپول است

جان بارنز، اسطوره لیورپول، تمجید ویژه ای از دروازه‌بان این تیم یعنی آلیسون بکر انجام داده است....

به گزارش "ورزش سه"، آلیسون بکر چندی پیش قرارداد خود را با باشگاه لیورپول تا سال ۲۰۲۷ تمدید کرد. دروازه‌بان برزیلی در حال حاضر یکی از بازیکنان محبوب آنفیلد محسوب می‌شود و در سن ۲۸ سالگی ۱۳۱ بازی برای قرمزها انجام داده است؛ او حالا این فرصت را پیش‌روی خود می‌بیند که با ادامه کار خود در لیورپول به اسطوره این باشگاه هم تبدیل شود.

جان بارنز اسطوره لیورپول در تمجید از آلیسون بکر می گوید: "من قطعا می گویم که او می تواند در کنار ری کلمنس و بروس گرابلار به عنوان بهترین دروازه بان های تاریخ لیورپول باشند. با این حال اگر او سال آینده باشگاه را ترک کند، اوضاع فرق می کند. در پایان مردم شما را از نظر میراث و آنچه به جای گذاشته اید و تاثیرات تان مورد قضاوت قرار می‌دهند."

بارنز در ادامه گفت: "آلیسون فقط دو سال و نیم در لیورپول بوده است و عملکرد فوق العاده ای دارد، بنابراین اگر بماند و به بازی خوب خود ادامه دهد تعجب نمی کنم اگر او بهترین بازیکن لیورپول شود. درست است که محمد صلاح برای لیورپول گل می‌زند اما می‌توانم بگویم که آلیسون در کنار فن دایک از مهمترین ارکان این تیم هستند چراکه نحوه بازی این دو کاملاً متفاوت است."

تگ ها


آلیسون رامسس بکر لیورپول