آل‌نعمه: آبرویمان را از سر راه نیاورده‌ایم

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: استقلال خوزستان شرایط بدی نداشت اما باشگاه خودش تیم را نابود کرد ......

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: استقلال خوزستان شرایط بدی نداشت اما باشگاه خودش تیم را نابود کرد ...

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: استقلال خوزستان شرایط بدی نداشت اما باشگاه خودش تیم را نابود کرد.

 

به گزارش مدال، استقلال خوزستان در نیم فصل اول با وجود کسب 12 امتیاز به دلیل اینکه 6 امتیاز از این تیم کسر شد در قعر جدول قرار گرفت.

احمد آل‌نعمه بازیکن باتجربه استقلال خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت این تیم صحبت‌های زیر را انجام داد.

شرایط استقلال خوزستان در نیم فصل اول چطور بود؟

شرایط تیم ما از لحاظ نتیجه‌گیری، کسب امتیاز و انجام فوتبال قابل قبول بسیار خوب بود. تنها دغدغه ما مسئله امکانات و رسیدگی به تیم بود. ما تیم جدیدی را تشکیل داده بودیم. بازیکنان، کادرفنی و ... جدید و جوان بودند. تیم نیاز به دلگرمی و رسیدگی داشت. ما با همه این مسائل نتایج خوبی گرفتیم و اگر 6 امتیاز از تیم کسر نمی‌شد می‌توانستیم نتایج بهتری هم کسب کنیم.

این نگرانی در مورد استقلال خوزستان وجود دارد که با جرایمی بعدی مثل خطر سقوط به لیگ پائین‌تر رو به رو شود؟

بله این مشکلات هم هست. هیچ پیگیری در این رابطه نشده و باشگاه باید به این موضوع رسیدگی کند. اعضای تیم تلاش می‌کنند اما هیچ پیگیری نمی‌شود و به همین راحتی امتیازات تیم کسر می‌شود. بازیکنان با تجربه و حتی  جوانان تیم آبرویشان را از سر راه نیاورند که چند سال بعد بگویند استقلال خوزستان فلان سال سقوط کرد و فلان بازیکنان در این تیم بازی می‌کردند. از لحاظ تیمی شرایط خوبی داشتیم. تیم‌های بزرگ لیگ 5-6 بازیکن ما را می‌خواهند و حتی 2 بازیکن ما را تیم‌های خارجی می‌خواستند. متاسفانه خود باشگاه تیم ما را نابود کرد. تعجب می‌کنم تیمی که کل هزینه‌اش سه نیم میلیارد و کمتر از پول بازیکنان خارجی باشگاه‌های دیگر است چطور نمی‌تواند از عهده هزینه‌ها بر بیاید. در این شرایط باید فاتحه این تیم را خواند.

وضعیت دریافتی بازیکنان به چه صورتی است؟ آیا همچنان همان 20 درصد را دریافت کرده‌اید؟

 بله ما همان 20 درصد را دریافت کردیم.

با این شرایط که پنجره استقلال خوزستان بسته شده آیا باید این تیم را گزینه سقوط بدانیم؟

با این وضعیت امید من خیلی کمرنگ شده است. باید پنجره باز شود و تیم‌ما تقویت شود. اگر این اتفاق نیفتد مشکلات ما خیلی بیشتر از خواهد شد.