آل‌نعمه: در لیست علی کریمی هستم

مدافع تیم فوتبال نفت تهران مدعی شد به خاطر عدم دریافت مطالباتش از این باشگاه قرارداد خود را تمدید نکرده است ......

 مدافع تیم فوتبال نفت تهران مدعی شد به خاطر عدم دریافت مطالباتش از این باشگاه قرارداد خود را تمدید نکرده است.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود ، احمد آل نعمه ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: من و تعدادی از بازیکنان نفت بلاتکلیف هستیم، چون تکلیف مدیریت باشگاه هنوز مشخص نشده است. مدتی پیش فدراسیون به مسئولان باشگاه نفت ۱۴ روز فرصت داد تا طلب ها را پرداخت کنند و این فرصت روز گذشته به پایان رسید. قرار شده بود که اگر مشکلات مالی برطرف نشود، مالکیت تیم را به شخص یا گروه دیگری بدهند. حالا ما منتظریم تا وضعیت مان مشخص شود.

مدافع تیم فوتبال نفت تهران در واکنش به اینکه گفته می شد نام او در فهرست مورد نظر علی کریمی قرار ندارد، گفت: نام من در لیست کریمی قرار دارد، ولی به خاطر طلبی که داشتم قرارداد امضا نکردم. اگر دقت کنید دیگر بازیکنان فصل گذشته هم هنوز قراردادی با باشگاه نفت امضا نکرده اند. تیمی که می خواهد به آسیا برود نیاز به جذب بازیکن دارد، اما فعلاً تیم نفت با ۱۰ یا ۱۵ بازیکن تمرین می کند. البته این را هم بگویم که من بازیکن آزاد هستم و حق انتخاب برای فصل آینده را دارم.

وی در پاسخ به پرسشی در مورد تمایلش برای ادامه همکاری با باشگاه نفت تهران خاطر نشان کرد: ما پارسال با بی پولی زحمت کشیدیم و این تیم را قهرمان کردیم تا سهمیه آسیا بگیریم. من هم حالا می خواهم لذت بازی در آسیا را تجربه کنم و طبیعتاً اولویتم نفت تهران است. با این حال دو سه پیشنهاد خوب دیگر هم دارم و تا چند روز دیگر تصمیم نهایی را می گیرم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال