آل نعمه: شیمبا استحقاق کاپیتانی فولاد را دارد

کاپیتان سابق فولاد می گوید پیروزی این تیم برابر العین می تواند روحیه تیمی را بالا ببرد و به یاران نکونام در ادامه راه کمک کند....

به گزارش ورزش سه، فولاد موفق شد در یک پیروزی مقتدرانه ۴ بر صفر در برابر العین به پیروزی دست پیدا و از مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا صعود کند احمد آل‌نعمه در این مورد به خبرنگار ما گفت: واقعاً فولاد در دیدار شب گذشته خیلی جاندار و پر تلاش بازی کرد و در تمام دقایق بازی با تمرکز بالا چه در خط دفاع و چه در خط حمله  کار کرد و مزد زحماتش را گرفت و نشان داد خیلی خوب تیم العین را آنالیز کرده بود چون برنامه های زیادی برای رسیدن به گل داشت و همین طور هم شد و کلا فولاد نشان داد که می تواند در ادامه کار خیلی موفق باشد .


او در مورد عملکرد شیمبا و زدن دو گل در دیدار با العین توسط این بازیکن ادامه داد: شیمبا مهاجمی است که در چند سال اخیر عملکرد بسیار خوبی در لیگ ایران داشته است و نشان داده هرساله در کورس آقای گلی است و در سن ۳۷ سالگی خیلی پر تلاش و جنگنده ظاهر شده است. الان هم کاپیتان تیم فولاد شده که استحقاقش  را  هم دارد .او  از نظر شخصیتی و فنی می‌تواند کمک زیادی به تیم فولاد و بازیکنان جوانتر این تیم بکند. 


 کاپیتان سابق فولاد در مورد اینکه آیا این تیم می تواند در بازی های بعدی اش در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا موفق عمل کند یا خیر گفت: فولاد در بازی های آسیایی می تواند عملکرد خوبی داشته باشد چرا که پیروزی در بازی مقابل العین می تواند از لحاظ روحی روانی به فولاد کمک کند و این تیم می‌تواند در بازی‌های مرحله گروهی خیلی خوب کار کند ولی اگر بتواند از میزبانی خودش به نحو احسن استفاده کند و بازی های خانگی اش را در ایران انجام دهد قطعاً با تفکراتی که از کادر فنی فولاد سراغ دارم این تیم می تواند صعود کند.


وی که سابقه بازی در تیم‌های سپاهان و تراکتور را دارد در مورد اینکه دیگر نماینده های ایران مثل این دو تیم و استقلال و پرسپولیس نیز می توانند در آسیا موفق باشند یا خیر خاطرنشان کرد: قطعا نماینده های دیگر کشورمان نیز می توانند موفق باشند به خصوص تیم پرسپولیس که نفرات بسیار خوبی را جذب کرده و امسال هم می توانند در آسیا مدعی باشند و حتی قهرمانی کسب کنند. تیم استقلال هم بسیار پر مهره است و قطعا می تواند نتایج بسیار خوبی کسب کند. کمی شرایط تراکتور را سخت می بینم زیرا نیم‌فصل نتوانست نفرات مورد نظرش را جذب کند و دو، سه بازیکن خوبش را از دست داد و قطعا نسبت به تیم های دیگر کارش سخت تر است ولی این تیم  ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه را دارد و دعا می کنیم تیمشان موفق باشد و سپاهان نیز تیم بسیار آماده ای دارد که فکر می‌کنم بتواند در آسیا خوب کار کند.


آل‌نعمه در پایان افزود: در آخر جا دارد از مدیریت خوب باشگاه فولاد خوزستان تشکر کنیم و یک خسته نباشید هم به کادر فنی و یک تبریکم به مردم خوزستان می‌گویم که در این شرایط واقعاً دلخوشی شان فوتبال است. این پیروزی مبارکشان باشد.

تگ ها


احمد آل نعمه فولاد خوزستان