آل نعمه : فولاد را امسال جزو مدعی ها بدانید

احمد آل‌نعمه که از بازیکنان باتجربه فوتبال ما محسوب می شود و فصل پیش در استقلال خوزستان بازی می کرد هنوز هم این سن انگیزه زیادی برای بازی کردن دارد....

به گزارش ورزش سه؛ احمد آل نعمه در پاسخ به این سوال که چرا امسال بازی نمی کند و هنوز تیمی را انتخاب نکرده به خبرنگار ما گفت : من امسال پیشنهاد جدی نداشتم و اینکه پیشنهادات من فقط از لیگ یک بود از جمله استقلال خوزستان که آقای خلیفه اصل به من لطف داشت و خواست که من بمانم ولی با او صحبت کردم و گفتم دوست ندارم در لیگ یک بازی کنم، منتظر یک پیشنهاد از لیگ برتر بود که متاسفانه نداشتم.


او در همین خصوص ادامه داد : مرتب تمرین می کنم و بدنم خیلی آماده است و منتظر یک پیشنهاد خوب هستم که بتوانم در ادامه بتوانم در تیم جدیدم فعالیت کنم البته تا به این لحظه که با شما صحبت می کنم پیشنهاد جدی نداشتم ولی یکی دو تیم با من صحبت کردند و در حد حرف بوده ولی نمی‌خواهم از آنها نام ببرم تا به طور قطعی شود .


این بازیکن در پاسخ به این سوال که آیا قصد خداحافظی در سن ۳۷ سالگی را دارد یا خیر گفت : شرایط بدنی ام به گونه‌ای است که می‌توانم ادامه دهم، سن یک عدد است و الان هم اکثر بازیکنان با تجربه ما در لیگ برتر و لیگ یک جزو بهترین های تیمشان هستند .


آل نعمه که خودش زمانی کاپیتان فولاد خوزستان بود در خصوص شرایط این تیم در لیگ بیستم افزود: فولاد شرایط خیلی خوبی دارد ، اول فصل هم گفتم فولاد را امسال جزو مدعی های لیگ بدانید.من خیلی به فولاد خوش بین هستم چون تیمی سخت کوش و یکدست است و آقای نکونام پارسال هم در این تیم بود ، امسال هم او بالا سر تیم است و امیدوارم آخر فصل به جایگاهی که استحقاقش را دارند برسند .

تگ ها


احمد آل نعمه استقلال خوزستان