آل نعمه: لیاقت این اشخاص بود که جام بگیرند

بازیکن سابق فولاد معتقد است ترکیب جواد نکونام و سعید آذری در کنار هم بسیار به این تیم خوزستانی کمک کرد و در نهایت مزد آنها قهرمانی در جام حذفی بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مدافع سابق فولاد خوزستان که چندین سال در این تیم توپ زد در خصوص قهرمانی این تیم در جام حذفی مقابل استقلال گفت: اول از همه جا دارد به تیم فولادخوزستان  تبریک بگویم به نظر من مستحق این قهرمانی بود زیرا بازی های سختی را پشت سر گذاشتند. در یک‌چهارم نهایی تیم پرمهره سپاهان را شکست داد و در بازی فینال هم در طول ۱۲۰ دقیقه که پیش رو داشتند فولاد خیلی سرد تر از تیم استقلال تهران بود و به نظر من قهرمانی حق تیم فولاد خوزستان بود.


او در مورد آسیایی شدن فولاد ادامه داد: این تیم لیاقتش را دارد هر سال در مسابقات آسیایی شرکت کند چون که تیم پر افتخاری است و با ساختاری که در باشگاه وجود دارد و مدیریتی که بالای سر تیم هست و با این شرایط فولاد اگر در مسابقات آسیایی حضور نداشته باشد جای بحث دارد و فکر می‌کنم امسال بعد از سه سال حضور آقای نکونام و سعید آذری در فولاد این امید را می‌داد که یک جام بگیرند و فکر می کنم لیاقت این اشخاص است که بتوانند بعد از سه سال حضور موفق در تیم فولاد صاحب یک جام بشوند.


بازیکن سابق فولاد درمورد مدیریت سعید آذری عنوان کرد: آقای آذری مدیر موفقی است و استارت مدیریتش را در تیم ذوب آهن زد و آنجا هم در بحث مدیریتی خیلی موفق بوده و فکر می کنم دو،سه دفعه عنوان قهرمانی جام حذفی را به دست آورده و این نشان می دهد مدیر لایقی است و همیشه در تیم هایی که بوده کمترین حاشیه را داشته و بیشترین بازدهی را از کادر فنی و بازیکنان می گیرد و نشان می‌دهد جای مدیرانی که همانند سعید آذری هستند در فوتبال ما خالی است. به خصوص تیم‌های بزرگی که از بحث مدیریت رنج می‌برند مثل باشگاه بزرگ استقلال که به‌گفته پیشکسوتان و بازیکنانشان که از ضعف مدیریتی رنج می برند و یا باشگاهی مثل تراکتور که خودم دو سال در آن تیم حضور داشتم که هر سال دارند مدیر عوض می کنند و سال گذشته فکر می‌کنم دو مدیر عامل عوض کردند. با این تفاسیر آقای آذری لیاقت این را دارد که همیشه در بهترین تیم‌های کشورمان مدیریت کند.


آل نعمه در پایان در مورد اولین تجربه مربیگری اش در استقلال خوزستان که چندی پیش رقم خورد افزود: این اولین تجربه مربیگری من و باعث افتخارم بود در باشگاه استقلال خوزستان کنار آقای خلیفه که دوست و همبازی قدیمی من است کار کنم و اکثر بازیکنان این تیم هم بازی های بنده بودند جا دارد از مدیریت باشگاه آقای بختیاری و بهمن روشنایی که به من اجازه دادند اولین حضور مربی گری ام را در تیم خوب استقلال خوزستان انجام بدهم  تشکر کنم. تجربه خوبی برای من رقم خورد و فکر می‌کنم ما این شانس و استحقاق را داشتیم که به لیگ‌برتر بیاییم ولی یک سری اتفاقات افتاد و در بعضی بازی ها داوری به ضرر ما بود. اگر صعود می کردیم در اولین تجربه مربیگری من اتفاق بسیار مثبتی در کارنامه ام می شد. امسال هم خیلی زحمت کشیدم اللخصوص بچه‌های تیم که تمام تلاششان را کردند واقعاً دستشان درد نکند. ما اگر در یک سری بازی های ۶ امتیازی بیشتر دقت می کردیم می‌توانستیم الان در لیگ برتر حضور پیدا کنیم.

تگ ها


احمد آل نعمه فولاد خوزستان فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال