آل کثیر: تا دقیقه ۹۰ منتظر هستم به دوحه بروم

مهاجم پرسپولیس از آرزویش برای برطرف شدن مشکل و همراهی این تیم در فینال آسیا خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، عیسی آل کثیر، مهاجم گلزن پرسپولیس در مراحل گروهی و حذفی لیگ قهرمانان آسیا که دیدار نیمه نهایی این جام را به دلیل محرومیت از دست داده بود، اکنون در روزهایی که درگیر رای مربوط به پرونده محرومیت شش ماه‌اش است، در تلاش برای بالا نگه داشتن انگیزه و احتمالا بازگشت زودهنگام به ترکیب شاگردان یحیی گل محمدی است.

آل کثیر که برخلاف دیگر بازیکنان و اعضای تیم نتوانسته به دلیل اجرای رای محرومیت شش ماهه، تیم را در سفر به دوحه برای انجام دیدار فینال لیگ قهرمانان همراهی کند، در روزی که بهمراه محمدحسین میثاقی، مجری برنامه فوتبال برتر ، برنامه تفریحی فوتبال خود را دنبال می‌کرد به گفتگویی کوتاه نیز پرداخت.

مهاجم پرسپولیس با ابراز ناراحتی از این که نتوانسته تیم را در سفر به دوحه همراهی کند گفت: دل و روحم آنجا و در دوحه است. من کماکان تمرین می کنم و روحیه ام را از دست نداده‌ام. تا دقیقه ۹۰ اینجا تمرین می‌کنم که اگر قسمت شد به بچه ها اضافه شوم. اگر نشد هم برای بچه ها دعا می کنم.

آل کثیر در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: مطمئن هستم که همه ایران دوست دارند تا پرسپولیس قهرمان شود و جام قهرمانی را به دست بیاورد.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال