آل کثیر: دفاعیاتمان محرمانه است

عیسی آل کثیر مهاجم تیم پرسپولیس می‌گوید که توضیحات شفافی را درخصوص شادی پس از گل ارائه کرده است.&#۱۶۰;...

به گزارش ورزش سه، عیسی آل کثیر مهاجم تیم پرسپولیس که با محرومیت شش ماهه به خاطر شادی پس از گل مواجه شده، پس از پایان جلسه آنلاین استماع در باشگاه پرسپولیس، در حالی که قصد نداشت با خبرنگاران صحبت کند، خود را در محاصره آن ها دید و چند جمله ای را در پاسخ به سوالات پرتعدادشان به زبان آورد.

وی در ابتدای صحبت هایش در پاسخ به محتوای جلسه گفت: انشاالله که خیر است و نمی‌دانم.


گ صحبت خاصی نمی‌توانم بکنم و فقط من، وکیلم و آقای اقایی و... کارهای دفاعی را انجام دادیم و بقیه‌اش با خداست. 

ال کثیر درباره اینکه چقدر امیدوار است بخشیده شود گفت: آن را خدا می‌داند . سایت‌ها همه چیز می‌زنند و باید ببینیم چه می‌شود.

او درباره اینکه آیا او عذرخواهی درباره شادی گلش داشته نیز گفت: در همین حد که ما دفاع کردیم و بقیه‌اش با خداست. اینکه در این جلسه چه گذشت و چه دفاعی کردیم محرمانه است و گفتند نباید درباره‌اش حرف بزنیم. کارهای دفاعی را انجام دادیم و باید ببینیم چه تصمیمی می‌گیرند. فعلا که من اینجا هستم و تصمیم گیرندگان جای دیگر.

مهاجم سرخ ها افزود: حس ۵۰ ۵۰ به جلسه داشتم و قلبا قصدی نداشتم و اینکه قانع شده‌اند از حرف‌های ما را نمی‌دانم و باید ببینیم چه می‌شود. من قلبا قصدی نداشتم. چیزی که واقعیت داشته را توضیح داده‌ایم و نمی‌توانم بیشتر از این توضیح بدهم چون همانطور که گفتم دفاعیه را انجام دادیم و بقیه موضوعات محرمانه است.

ال کثیر درباره مصدومیتش نیز گفت: وضعیت پایم بهتر است و انشاالله به زودی تمرینات را شروع می‌کنم و اینکه هفته چندم برمیگردم را نمی‌دانم و البته باید رای حکم هم بیاید.

وی درباره اوضاع پرسپولیس نیز گفت: پرسپولیس است دیگر و سوالی ندارد. همه جا را ترکانده و باز هم می‌ترکاند.

تگ ها


پرسپولیس تهران عیسی آل کثیر