آل‌کثیر شانسی برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا ندارد

مهاجم گلزن پرسپولیس شانسی برای بخشش حکم محرومیت خود از سوی دادگاه عالی ورزش ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس با ارسال دادخواست خود به دادگاه عالی ورزش خواهان لغو محرومیت عیسی آل کثیر شد تا بتواند از مهاجم گلزن خود در فینال لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند.

وی که به دلیل شادی گل پرحاشیه خود در دیدار با پاختاکور ازبکستان با محرومیت ۶ ماهه از سوی AFC روبرو شد، حق حضور در تمرینات و بازی‌های داخلی پرسپولیس را نیز ندارد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای کاهش محرومیت یا صدور دستور موقت مبنی بر لغو محرومیت آل کثیر، لایحه دفاعی خود را کامل کرده و به دادگاه CAS ارسال کردند. با این حال مرجع بین المللی رسیدگی به شکایت باشگاه پرسپولیس تاکنون پاسخی به درخواست این باشگاه ارائه نکرده است.

سابقه رسیدگی دادگاه عالی ورزش به چنین پرونده‌هایی نشان از عدم رسیدگی در کوتاه‌ترین بازه زمانی به محرومیت آل کثیر دارد. کادر فنی پرسپولیس که آماده برگزاری بازی در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ می‌شود نیز نسبت به استفاده از آل کثیر قطع امید کرده است.

یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان پس از گفتگو با مسئولان باشگاه، امیدی برای بازگشت آل کثیر به تمرینات تیمی قبل از فینال آسیا ندارد و بدون او قرار است تیمش را راهی میدان کند.

تیم فوتبال پرسپولیس روز ۲۹ آذرماه سال جاری دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا را با نماینده شرق در ورزشگاه الجنوب قطر برگزار می‌کند.

بیشتر بخوانید:

آل کثیر از تماشای فینال و دستیابی به مدال هم محروم است

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس فینال لیگ قهرمانان آسیا فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال