آل کثیر و حامد لک کاندیدای کسب عنوان بهترین بازیکن مرحله یک هشتم

عیسی آل کثیر مهاجم و حامد لک دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس کاندیدای کسب عنوان بهترین بازیکن مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شدند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب این قاره شب گذشته به پایان رسید و تیم های پرسپولیس ایران، الاهلی و النصر عربستان و پاختاکور ازبکستان به مرحله یک چهارم نهایی رسیدند.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از پایان مرحله یک هشتم، اقدام به انتخاب و معرفی بهترین بازیکنان این مرحله شد و از مخاطبانش خواست در نظرسنجی مرتبط با این بخش شرکت کنند.

عیسی آل کثیر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که گل برتری این تیم در دیدار با السد را به ثمر رساند و زمینه صعود نماینده ایران را فراهم کرد، با امتیاز ۷.۷ در رده نخست قرار دارد. 

بعد از مهاجم پرسپولیس، «ارن دردیوک» و «سردار سوبیرخادوئف» از پاختاکور به ترتیب با ۷.۵ و ۷.۲ امتیاز قرار دارند و « خمیس الفرج» از تیم النصر عربستان با ۷.۲ امتیاز در جایگاه بعدی است. 

حامد لک دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس هم امتیاز ۷.۲ را کسب کرده و در این نظرسنجی قرار دارد.

دیگر بازیکنان حاضر در این بخش «عزیز جان گانیف» از تیم شباب الاهلی امارات (۷.۱)، «عبدالمجید الصلیهم» از النصر عربستان (۷.۱)  و «سانتی کازورلا» از تیم السد قطر (۶.۹) هستند.

بیشتر بخوانید:

وعده بشار رسن به هواداران ایرانی و عراقی

هافبک پرسپولس خشن ترین بازیکن شد

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان فوتبال آسیا فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال