آماده باش به اسلامی‌خواه برای گل مرگ و زندگی

ماشین سازی در جدال مرگ و زندگی برابر نفت آبادان قرار خواهد گرفت و امیدوار است خط هجومی تیمش برخلاف دیدارهای قبلی، اینبار بهترین سود را از فرصت‌ها ببرند....

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان هومن افاضلی اکنون در فاصله یک هفته مانده به پایان فصل در کورس برای بقا با تیم‌های پیکان، پارس جنوبی، سایپا، گل گهر قرار دارند و تقابل با صنعت نفت آبادان می‌تواند یک بازی فوق العاده برای آنها محسوب کرد.

ماشین سازی که طی هفته‌های اخیر با بدشانسی بزرگی بعد از فرصت‌سوزی‌های بزرگ و دریافت گل در لحظات پایانی مواجه شده، اکنون مقابل نفت آبادان چشم به امتیازات دیدار خانگی دوخته تا سرنوشت بقا را در دست داشته باشد. در این میان در غیاب بابک مرادی که به دلیل محرومیت در این بازی حضور ندارد، قائم اسلامی خواه به عنوان یکی از مهره‌های قابل اعتماد هومن افضلی محسوب می‌شود که امیدوار به گلزنی برابر برزیلی‌های فوتبال ایران است.

اسلامی خواه که سابقه بازی در بادران و تراکتور را در کارنامه دارد، طی هفته‌های اخیر یکی از آماده ترین بازیکنان این تیم محسوب می‌شود که فرصت های مناسبی برای دیگر هم‌تیمی‌هایش شکل داده و مقابل ذوب آهن نیز تک گل این فصل خود را به نامش کرده و باید دید دومین گلش منجر به بقای سبزقباها در لیگ خواهد شد یا خیر. 

مطمئنا در بازی پایانی برای ماشین سازی در جدال با نفت آبادان، کادرفنی این تیم بیش از هر زمان دیگری روی موفقیت گلزنی عناصر تهاجمی تیمش همچون قائم اسلامی خواه، شاهین ثاقبی، آل کثیر، خرم الحسینی و البته قادری چشم دوخته و باید دید آنها قادر خواهند بود امتیاز تبریز را همچنان در لیگ برتر حفظ کنند یا خیر.

تگ ها


ماشین سازی تبریز