آماده باش به زوج مخوف؛ آل کثیر اینبار کنار شهریار

بعد از مدت‌ها زوجی که هواداران پرسپولیس امید زیادی به موفقیت آنها دارند، قرار است در دیدار برابر گوا هند در کنار یکدیگر قرار گیرند....

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس که در بازی برابر الریان بعد از مدت‌ها به خوبی از فرصت‌هایش سود برد و توانست رقیب اصلی خود در صعود از این مرحله را با سه گل شکست دهد.

طی دیدارهای اخیر و بعد از پایان محرومیت عیسی آل کثیر این مهاجم حضور ثابتی در ترکیب این تیم نداشته که به دلیل دوری‌اش از تمرینات گروهی به مدت شش ماه بوده است. با این حال به نظر می‌رسد در بازی امشب دو تیم پرسپولیس و گوا، یحیی گل محمدی قصد دارد با ترکیبی که هر دو مهاجم تازه وارد تیمش در آن فیکس هستند برابر حریف خود قرار گیرد. عیسی آل کثیر که در فصل گذشته این رقابت‌ها توانسته بود به عنوان یک برگ برنده در جمع شاگردان یحیی گل محمدی تلاش پررنگی برای صعود آنها به مرحله نیمه نهایی داشته باشد، اکنون بعد از شش ماه محرومیت اولین تجربه فیکس خود را پشت سر خواهد گذاشت و در کنار خود شهریار مغانلو را خواهد دید. دیگر مهاجم تازه وارد این تیم که در بازی قبلی بعد از چند هفته ناکامی پایش به گلزنی باز شد و برابر الریان با دبل خود نقش یروزی بخش را داشت.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال