آماده باش گواردیولا به سیتی در مورد نقل و انتقالات

۵ روز دیگر نتیجه فرجام خواهی سیتی در مورد محرومیت ۲ ساله از لیگ قهرمانان مشخص می شود ولی پپ گواردیولا تحت هر شرایطی انتظار تقویت تیمش برای فصل بعد را دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از اعلام محرومیت دو ساله باشگاه منچسترسیتی از سوی یوفا به دلیل نقض قوانین فیرپلی مالی، این باشگاه پرونده را به دادگاه عالی ورزش CAS کشاند. منچسترسیتی ۸ ژوئن(۱۹ خرداد) در جلسه‌ای در دادگاه CAS به مقابله حقوقی با یوفا پرداخت و قرار است نتیجه نهایی فرجام نیز ۵ روز دیگر اعلام شود.

طبیعتا در صورت ناکامی در فرجام خواهی، کار سیتی برای جذب بازیکن بزرگ و حتی حفظ ستاره هایش دشوار خواهد شد ولی پپ گواردیولا بدون توجه به این مسائل، انتظار تقویت تیمش برای رقابت با لیورپول در راه کسب عنوان قهرمانی لیگ را دارد. سیتی امسال قافیه را بد به لیورپول باخت و قرمزها هفت هفته زودتر قهرمان لیگ برتر شدند.

گواردیولا در مورد احتمال خریدهای جدید برای فصل بعد گفت:« پایان فصل در مورد نقل و انتقالات صحبت خواهیم کرد. فعلا اهداف خیلی مهمی پیش رو داریم و باید برای قهرمانی در چمیپونزلیگ و جام حذفی بجنگیم که مسائل مهمتری هستند ولی قطعا به تقویت تیم فکر می کنیم.»

این اظهارات نشان می دهد که پپ شرایط فعلی تیمش به منظور رقابت با لیورپول را کافی نمی داند و تحت هر شرایطی به تقویت تیمش فکر می کند. گفته می شود تاکید پپ روی تقویت خط دفاع است جایی که آینده جان استونز در آن مبهم به نظر می رسد.

 خرید ۵۵ میلیون یورویی سیتی نتوانسته پاسخگوی انتظارات باشد و احتمالا در فهرست فروش قرار می گیرد. پپ به صورت ضمنی احتمال رخ دادن این اتفاق را تایید کرد و گفت:« متاسفانه استونز در این مدت با مصدومیت های مختلفی دست به گریبان بوده و از این حیث بدشانس بوده است. طبیعی است که وقتی نمی تواند بازی کند، از لحاظ روحی دچار افت بشود. برای او بهترین ها را می خواهم و همچنان عضوی از باشگاه سیتی است ولی اگر قرار به تغییر باشد، قطعا ابتدا به خود او خواهم گفت. استونز جوان است و نیاز دارد در جایی باشد که بتواند بیشتر بازی کند. ثبات می تواند همان چیزی باشد که او نیاز دارد.»

بیشتر بخوانید:

گواردیولا: اینگونه مقابل رئال مادرید حذف می شویم

گواردیولا در بایرن در کار تیم پزشکی دخالت می‌کرد!

 

 

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان جان استونز منچستر سیتی فوتبال