آماده شدن فیلم خداحافظی دیبالا با هواداران یوونتوس

تاتنهام در تابستان به شدت برای جذب پائولو دیبالا تلاش کرد و در حقیقت چنان در آستانه جذب او قرار داشت که مهاجم آرژانتینی فیلم خداحافظی خود با هواداران یوونتوس را نیز تهیه کرده بود....

به گزارش مدال، «پائولو دیبالا» در تابستان به جدایی از یوونتوس بسیار نزدیک بود و تصمیم جدی برای ترک بیانکونری داشت. حال «گاتزتا دلو اسپورت» مدعی شد که او حتی ویدیو وداع خود با هواداران بانوی پیر را نیز آماده کرده بود تا پس از انتقال به تاتنهام آن را برای هواداران یووه منتشر کند.

گاتزتا ادامه می‌دهد که جدی بودن این انتقال تا آن حد بود که حتی «اوریانا» نامزد دیبالا تمام چمدان‌های خود را آماده کرده بود و شک نداشت این انتقال نهایی خواهد شد. با این حال ستاره آرژانتینی از جدایی منصرف شد و در روزهای پایانی تصمیم به ماندن در تورین گرفت.

عجیب‌تر اینکه «گونسالو ایگواین» در صحبت با هم‌وطنش از دیبالا خواست برای رسیدن به ترکیب اصلی بجنگد و همین صحبت‌ها نظر پائولو را تغییر داد.

بیشتر بخوانید:

دیبالا یا رابیوت؛ کدام یک قربانی ورود ستاره یونایتد خواهند شد؟

تگ ها


گونسالو ایگواین پائولو دیبالا یوونتوس تاتنهام اسپرز بانوی پیر بیانکونری تورین فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال