آمادگی بهترین گلزن تاریخ بحرین برای دیدار با ایران

اسماعیل عبداللطیف بهترین گلزن تاریخ تیم ملی بحرین با دو گلی که وارد دروازه کامبوج کرد، تعداد گل های ملی خود را به عدد ۴۶ رساند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم های ملی ایران و بحرین روز دوشنبه ۱۷ خرداد در دیداری حساس و سرنوشت ساز در استادیوم ورزشگاه ملی بحرین در شهر منامه به مصاف هم می روند که برنده این بازی می تواند گام بلندی را برای ایستادن در رتبه دوم جدول رده بندی بردارد.


تیم ملی بحرین روز گذشته و پس از پیروزی ایران مقابل هنگ کنگ، در دیداری یک طرفه و با ۸ گل از سد کامبوج گذشت و موقتا به صدر جدول رده بندی صعود کرد. شاگردان هلیو سوزا با این برتری پر گل، خود را برای جدال سرنوشت ساز با ایران آماده کردند.


کمیل الاسود بازیکن تیم ملی بحرین با دو گلی که شب گذشته وارد دروازه کامبوج کرد، بهترین گلزن تیم ملی کشورش در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ چین شد. او پیش از این در جریان تساوی یک – یک مقابل عراق و برتری یک بر صفر برابر کامبوج در بازی رفت ۲ گل برای بحرین به ثمر رسانده بود و شب گذشته نیز با ۲ گلی که به ثمر رساند، ۴ گله شد.


اسماعیل عبداللطیف بهترین گلزن تیم ملی بحرین نیز شمار گل هایش را برای کشورش افزایش داد. این بازیکن نیز شب گذشته موفق به دبل شد و شمار گل هایش با لباس بحرین را به عدد ۴۶ رساند و همچنان برترین گلزن تاریخ تیم ملی بحرین است.


این دو مهره زهردار و خطرناک بحرین، از مهره های تأثیرگذار تیمشان محسوب می شوند و مدافعین ایران باید در دیدار روز دوشنبه، حسابی مراقب این دو بازیکن باشند.

تگ ها


بحرین