آمادگی لوکا مودریچ برای تمدید قرارداد با رئال مادرید

لوکیتا آماده تمدید قرارداد با رئال است...

لوکیتا آماده تمدید قرارداد با رئال است

این احتمال وجود دارد که مودریچ در رئال بازنشسته شود.

به گزارش مدال، رئال مادرید قصد دارد قرارداد لوکا مودریچ، هافبک ارزشمند کروات خود را تمدید کند.

به نقل از آ اس، اینتر در تابستانی که گذشت، مودریچ را وسوسه کرده بود. مادرید توانست او را به ماندن متقاعد کند و حالا مقدمات ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد او را هم آماده کرده است. هدف این است که دارنده توپ طلای 2018 دنیا، در پیراهن سفید بازنشسته شود. پرز علاقه زیادی به مودریچ دارد و از همین رو به مدیران عالی رتبه باشگاه اطلاع داده که قصد دارد پیشنهاد تمدید یک تا دو ساله به این هافبک ارزشمند ارائه کند. 

قرارداد فعلی مودریچ با رئال مادرید تا سال 2020 اعتبار دارد و او آن زمان 34 ساله خواهد بود. بنابراین در پایان قرارداد جدید احتمالی، مودریچ تا 35 یا 36 سالگی در برنابئو خواهد بود و این به طور غیررسمی به معنای بازنشستگی او از فوتبال است. در قرارداد جدید طبعا دستمزد دریافتی مودریچ هم افزایش پیدا خواهد کرد و او به یکی از پردرآمدترین بازیکنان تیم تبدیل خواهد شد.

از آن سو مودریچ ماه‌ها در حال برنامه ریزی برای جدایی از مادرید بود. او پس از اینکه در تابستان نتوانست به هدفش برسد، قصد داشت در تابستان 2019 جدا شود ولی فتح توپ طلا به او ثابت کرد بازی در هیچ باشگاه دیگری مثل مادرید به او چنین وجهه و اعتباری را نمی‌بخشد. بنابراین هدف او اکنون ماندن در برنابئو است. از طرفی خانواده او نیز زندگی بسیار راحت و شادی در پایتخت اسپانیا دارند. 

گفتنی است مودریچ در تابستان 2012 از تاتنهام راهی رئال مادرید شد و تا به امروز 287 بار برای کهکشانی‌ها به میدان رفته و موفق به ثبت آمار 16 گل و 44 پاس گل شده است. مودریچ در تمام این هفت فصلی که در مادرید بوده، نقشی بسزا در همه عناوین فتح شده تیمش داشته است. 4 لیگ قهرمانان اروپا، 4 جام باشگاه‌های جهان، 3 سوپرکاپ اروپا، 1 لالیگا، 1 کوپا دل ری و 2 سوپرکاپ اسپانیا.