آمادگی ورزشگاه شهید کاظمی برای برگزاری تمرینات پرسپولیس

زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی برای برگزاری تمرینات پرسپولیس آماده شد...

زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی برای برگزاری تمرینات پرسپولیس آماده شد

تمرینات پرسپولیس در سال 98 در ورزشگاه کاظمی برگزار خواهد شد.
به گزارش مدال، اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در سال 98 امروز از ساعت 16 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد که این تمرین در غیاب برانکو انجام می‌شود.
از آنجایی که زمین ورزشگاه شهید کاظمی در حال مرمت بود به همین دلیل تمرینات تیم پرسپولیس در پایان سال 97 به ورزشگاه درفشی‌فر منتقل شده بود اما با آماده‌سازی این ورزشگاه مجدداً این تمرینات به ورزشگاه شهید کاظمی برگشت.
با هماهنگی و اقدامات ایرج عرب به عنوان مدیرعامل پرسپولیس و همکاران او در این باشگاه ابتدا ورزشگاه شهید درفشی‌فر مورد بازسازی و بهسازی قرار گرفت به طوریکه برانکو از شرایط این ورزشگاه ابراز رضایت کرد و حالا زمین شهید کاظمی هم به شرایط خوب رسیده تا بازیکنان از امروز تمرینات خود را در زمین چمن طبیعی برگزار کنند.
استفاده از تکنولوژی‌های بیولوژیک و ارگانیک در طی 20 روز ضمن کاهش هزینه‌ها نسبت به بذرپاشی باعث شد تا این زمین چمن در زمان کمی آماده استفاده شود و موضوع دیگر راه‌اندازی مجدد سیستم هوشمند ومونیتورینگ آبیاری زمین چمن این مجموعه ورزشی از دیگر اقدامات انجام گرفته در حدود 20 روز اخیر است و حالا بازیکنان پرسپولیس می‌توانند برای بازی مقابل استقلال که 10 فروردین برگزار می‌شود در چمن طبیعی به تمرین بپردازند.