آمادگی کاناوارو برای مربیگری در سری‌آ

فابیو کاناوارو ستاره سابق ایتالیا، آمادگی خود را برای مربیگری در سری‌آ اعلام کرده است...

به گزارش مدال، فابیو کاناوارو سرمربی نام آشنای دنیای فوتبال یک ماه پس از اینکه با جریمه‌های فرهنگی باشگاه چینی مواجه شد، توانست این تیم را بار دیگر به عنوان قهرمانی سوپرلیگ چین برساند.

 قهرمانی لیگ برای گوآنگژو در شرایطی به دست آمد که آنها فصل پر فراز و نشیبی را سپری کردند تا هشتمین قهرمانی آنها طی 9 فصل بدست بیاید.

فابیو کاناوارو خوشبین است که آنقدر در کار خود به عنوان مربی پیشرفت کند که فرصت مربیگری در یکی از تیم‌های ایتالیایی برای او فراهم شود.

مردان او اما امسال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از گردونه رقابت‌ها حذف شدند و شانس کسب سومین قهرمانی‌‌شان در این رقابت‌ها را از دست دادند.

مدافع میانی سابق یوونتوس و تیم ملی ایتالیا پس از قهرمانی زودهنگام تیمش در سوپرلیگ چین، به نشریه گاتزتادلواسپورت گفت: "هدف اول من در گوانگژو کمک به بازیکنان جوان برای رشد و پیشرفت و بردن تمام جام‌ها است. من با این تیم قراردادی سه ساله دارم اما خوشحال می‌شوم که بتوانم یک روز به عنوان سرمربی به ایتالیا برگردم. با این حال با دیدن وضعیت هم‌تیمی‌های سابق و دوستانم در ایتالیا که به عنوان مربی دارند کار می‌کنند، می‌دانم که مربیگری در آنجا چقدر سخت است."

اخبار مرتبط:

قهرمانی کاناوارو با گوانگژو در سوپرلیگ چین

تگ ها


سرمربی ایتالیایی فابیو کاناوارو فوتبال جهان سری آ فوتبال