آمادگی کیه‌لینی و دیبالا برای دیدار برابر ویارئال

پائولو دیبالا و جورجو کیه‌لینی، دو ستاره یوونتوس، می‌توانند این تیم را در دیدار برابر ویارئال همراهی کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوونتوس چهارشنبه شب باید دیدار برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان برابر ویارئال را در ورزشگاه خانگی خود برگزار کنند. 
این دو ستاره بیانکونری به دلیل مصدومیت از ناحیه ماهیچه در دیدارهای ماه گذشته این تیم غایب بودند اما حالا در فاصله دو روز به دیدار برابر ویارئال آماده بازگشت به میادین هستند تا تیم‌شان را در رقابت‌های اروپایی همراهی کنند. 
سایت گل با اعلام این خبر مدعی شده که دیبالا و کیه‌لینی روز گذشته به همراه سایر بازیکنان یوونتوس در تمرینات حاضر شده‌اند و تنها در تمرین شوتزنی در بخش پایانی تمرینات دیگران را همراهی نکردند. بنابراین انتظار می‌رود که آنها بتوانند در دیدار حساس برابر تیم اونای امری در ترکیب تیم‌شان به میدان بروند. 

یوونتوس سه هفته پیش در بازی رفت برابر ویارئال که در ورزشگاه خانگی این تیم اسپانیایی برگزار شد به تساوی 1-1 رضایت داد و حالا باید حتما در تورین پیروز شود تا بتواند به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کند. در صورتی که دو تیم با هر نتیجه‌ای مساوی کنند، این بازی به وقت اضافه و پس از آن ضربات پنالتی خواهد کشید. 
دیبالا که در روزهای اخیر شایعات بسیاری درباره تمدید قراردادش مطرح شده و گفته می‌شود که مذاکرات برای رسیدن به نتیجه نهایی بین مدیر برنامه او و مدیران یووه ادامه دارد، انگیزه بسیاری برای درخشش در این بازی و نشان دادن اهمیتش در ترکیب این تیم دارد.

تگ ها


فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال