آمارهای شگفت‌انگیز ستاره هلندی بارسلونا!

فرنکی دی‌یونگ ستاره هلندی بارسلونا، بی‌شک یکی از بهترین بازیکنان بلوگرانا در فصل جاری بوده است...

فرنکی دی‌یونگ ستاره هلندی بارسلونا، بی‌شک یکی از بهترین بازیکنان بلوگرانا در فصل جاری بوده است

به گزارش خبرنگار مدال، فرنکی دی‌یونگ ستاره هلندی و سابق آژاکس، از زمان انتقالش به بارسلونا شرایطی خوبی داشته و علیرغم شروع نه چندان خوب بارسا، یکی از کلیدی‌ترین مهره‌های تیم ارنستو والورده بوده است. او این روزها آنقدر در تمرینات بارسلونا آماده است که شگفتی مربیان و کادر فنی را به همراه داشته است.

او بیش از همه می‌دود، بیش از همه توپ‌ربایی می‌کند، سریع‌تر از همه ریکاوری بعد از تمرین را به پایان برده و ضربان قلب او متنوع‌تر از سایر بازیکنان است. دی‌یونگ از زمان به‌کارگیری تکنولوژی در ثبت فعالیت بازیکنان در تمرینات، شگفت‌انگیز‌ترین نتایج ممکن را به ثبت رسانده است. او زمانی که توپ را در اختیار دارد بیشترین تسلط را روی آن داشته و استاد پاس دادن است.

او تا این لحظه در ۸ بازی لالیگا ۴۳۴ پاس از مجموع ۴۶۷ پاس خود را به مقصد رسانده که نشانگر دقت ۹۲.۹ درصدی پاس اوست. در این زمینه تنها تونی کروس با ۹۳.۱٪ بالاتر از او قرار دارد. او همچنین با ۱۸ دریبل موفق پس از دنیس سوارز، نبیل فکیر و مارتین اودگارد، در رتبه چهارم قرار دارد.

ستاره هلندی در دو دیدار لیگ قهرمانان ۲۳/۱۲۱ کیلومتر دویده و ۹۱.۴٪ پاس‌هایش سالم بوده و از این لحاظ در رتبه چهارم تمامی بازیکنان قرار دارد.

اخبار مرتبط:

دو گزینه اصلی بارسلونا برای جانشینی سوارز

ستاره سابق رئال خودش را به بارسلونا پیشنهاد کرد!

آمارهای شگفت‌انگیز ستاره هلندی بارسلونا!

تگ ها


ستاره هلندی آمار شگفت‌انگیز دی‌یونگ بلوگرانا ارنستو والورده فوتبال جهان فوتبال