آماری که کار انصاری‌فرد را سخت می کند؛ کالدرون برنده نیمه مربیان

هفتمین برد متوالی پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی باعث اعتماد بیشتر هواداران به عملکرد سرمربی کاربلد سرخ ها شده است....

به گزارش مدال، تیم فوتبال پرسپولیس  با پیروزی دو بر صفر مقابل شهرداری ماهشهر به هفتمین برد متوالی خود در رقابت های لیگ برتر و جام حذفی رسید. بردی که بار دیگر در نیمه دوم و پس از تعویض های گابریل کالدرون در انتهای ۴۵ دقیقه نخست رقم خورد.

سرخ ها در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان در یک هشتم نهایی جام حذفی، بازی با گل گهر سیرجان در هفته چهاردهم و دیدار با پارس جنوبی جم در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر با هنر کالدرون در بازیخوانی رقم خورد.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس هروقت خط حمله تیمش را در بازی های اخیر ضعیف بود با تغییرات تهاجمی اقدام به گشایش دروازه حریفان خود کرد. تغییر تاکتیکی که در طول دو ماه اخیر همواره برای سرخ ها جواب داده است تا این تیم را در اوج نگه دارد.

کالدرون با تکیه به اصول فنی خود توانست سبک بازی پرسپولیس را تغییر دهد تا این تیم میانگین مالکیت توپ ۷۸ درصدی را در هفت برد اخیر خود کسب کند.

کالدرون که با کنار زدن اسامی بزرگی نظیر علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه و سیدجلال حسینی نشان داد او هیچ توجهی به اسامی ندارد هرکس که تلاش بیشتری دارد بازی می دهد.

رفتاری که باعث شد تا سرخ ها با ۱۷ ترکیب مختلف برای ۱۷ بازی در طول فصل جاری به میدان بروند. بردهایی که امضای کالدرون پای آنها خورده است تا پیرمرد آرژانتینی تجربه بالای خود را در این عرصه به نمایش بگذارد.

بیشتر بخوانید:

پیشکسوت پرسپولیس: تیم کالدرون مهاجمی مثل دیاباته می‌خواهد.

تگ ها


اخبار پرسپولیس پرسپولیس ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال