آمار استثنایی فیروز علیه رکورد گل نخوردن استقلال

تراکتور با هدایت فیروز کریمی در تمام مسابقاتش گل زده است....

به گزارش "ورزش سه"، فیروز کریمی در شرایطی امروز در چارچوب هفته سوم لیگ برتر تیمش را مقابل استقلال تهران به میدان می‌فرستد که در بازی های گذشته یک آمار استثنایی به جا گذاشته است.


کریمی که در مسابقات آخر فصل گذشته هدایت تراکتور را برعهده گرفت و در دو هفته گذشته نیز روی نیمکت این تیم نشست، حالا نیز به دنبال روزهای خوب با سرخ پوشان است.

نکته قابل توجه درباره تراکتور با هدایت فیروز کریمی در تمام مسابقات گذشته و حتی در دیدار حذفی لیگ قهرمانان آسیا توانایی این تیم در باز کردن دروازه حریفان است. سرخ‌پوشان تبریزی با هدایت فیروز کریمی تاکنون در همه بازی هایشان(حتی مسابقاتی که بازنده شدند) موفق به گلزنی شدند که این یک مساله مهم برای آنها تلقی می‌شود.

تراکتور هجومی آقافیروز امروز در شرایطی مقابل استقلال قرار می‌گیرد که آبی های پایتخت فصل را خوب شروع کردند و در دو بازی گذشته گلی دریافت نکردند. بی تردید مجیدی و شاگردانش هدف اولشان در بازی امروز گل نخوردن است، موضوعی که کار سختی مقابل تراکتور هجومی آقافیروز به نظر می‌رسد.

در این شرایط باید منتظر ماند و دید رکورد کدام تیم شکسته می‌شود؛ آیا تراکتور به روند گلزنی در همه مسابقات ادامه می‌دهد و رکورد کلین شیت استقلال در لیگ بیست و یکم شکسته می‌شود یا اینکه دروازه آبی ها بازهم بسته می‌ماند و آمار استثنایی فیروز کریمی با سرخپوشان متوقف می‌شود.

گفتنی است؛ دیدار استقلال و تراکتور ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

تگ ها


تراکتور استقلال تهران فیروز کریمی