آمار باورنکردنی گریزمان؛ از این ضعیف‌تر نمی‌شود

عملکرد ضعیف آنتوان گریزمان در جریان پیروزی ۲-۱ بارسلونا مقابل دینامو کیف مورد توجه رسانه‌های اسپانیایی قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، با وجود پیروزی ۲-۱ بارسلونا مقابل دیناموکیف در لیگ قهرمانان در بازی دیشب دو تیم در نوکمپ که به گلزنی مسی و پیکه همراه بود عملکرد ضعیف آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی بارسا مورد توجه رسانه‌های اسپانیایی قرار گرفته.

با انتشار آمار بازی مشخص شد حق با کارشناسان بوده چرا که گریزمان در جریان بازی حتی از مارک آندره تراشتگن دروازه‌بارسا ۹ بار کمتر توپ را لمس کرده بود. این آمار گریزمان در حالی به ثبت رسید که در نیمه اول مسابقه بارسلونا در نیمه زمین دینامو خیمه زده بود و آنسو فاتی و پدری بارها و بارها به سمت دروازه حریف حمله ور می شدند.

گریزمان اما هیچ شباهتی به این دو ستاره جوان نداشت و در طول مسابقه تنها سه شوت زد که یکی از آنها در چارچوب دروازه دینامو بود. شوتی که از فاصله نزدیک به سمت دروازه شلیک شد و واقعاً باید به گل تبدیل می‌شد.

به نظر می‌رسد از دست دادن این موقعیت عالی روحیه گریزمان را تضعیف کرد و او تا دقیقه ۶۰ که در زمین حضور داشت تنها ۱۴ پاس به هم تیمی های خود داد.

آمار دیگری که نشانگر نقش اندک گریزمان در جریان بازی دیشب است اینکه او در این شصت دقیقه نه روی کسی خطا کرد و نه بازیکنان دینامو روی او مرتکب خطا شدند.

گریزمان در این مسابقه نه پاس موثری به هم تیمی هایش داد و نه یک دریبل موفق شد. در مجموع گریزمان در شصت دقیقه حضور در میدان تنها ۲۲ بار پایش به توپ تماس پیدا کرد. این در حالی است که عثمان دمبله که به جای وارد زمین شد درحالیکه ۳۰ دقیقه در میدان حضور داشت ۲۹ بار به توپ ضربه زد. جالب تر اینکه تعداد تماسهای تراشتگن دروازه‌بان با توپ ۹ تماس بیشتر از گریزمان بود.

تگ ها


بارسلونا