آمار به سود این بازیکن نیست /پایان عصر رحمتی در استقلال؟

شعار هواداران، علیه رحمتی بعد از دربی و بعد از بازی با سایپا شاید رحمتی را به آخر خط رسانده باشد...

شعار هواداران، علیه رحمتی بعد از دربی و بعد از بازی با سایپا شاید رحمتی را به آخر خط رسانده باشد

به گزارش مدال،مهدی رحمتی در سال های اخیر به همه چیرز در استقلال متهم شد. به کنار زدن بازیکنانی مثل حنیف عمران زاده، آرش برهانی ،امیر حسین صادقی ، وحید طالب لو و دیگرانی که اکثرا در استقلال قدیمی تر از خودش بودند بگیرید تا برسید به دلخوری امیر قلعه نوعی و پرویز مظلومی و علیرضا منصوریان و حتی کی روش و حالا شفر. 
کسی نمی داند و نمی تواند همه این ماجرا ها را اثبات کند فقط همه می دانند که امیر قلعه نوعی و کی روش رحمتی را خط زدند و منصوریان از او دلخور است و مظلومی هم اشاره های مبهمی داشته به برخی کشمکش ها. 
بازیکنان هم دوره ای رحمتی هم فقط بعضا اشاره هایی داشته اند که خیلی محکم نبوده اند. 
با این وجود اما شعار هواداران، علیه رحمتی بعد از دربی و بعد از بازی با سایپا شاید رحمتی را به آخر خط رسانده باشد. جو بسیار سنگین است و عدم اعتماد بین رحمتی و هواداران استقلال موج می زند و بعید است که این مسیر را بتوان به سادگی صاف کرد. 
موج های مختلفی در فضای مجازی هم علیه کاپیتان شکل گرفته و حتی برخی می گویند فرکی رحمتی را برای سال آینده می خواهد. 
باید دید عاقبت رحمتی با استقلال به کجا می رسد و رحمتی چگونه از این ماجرا خارج می شود؟ اگر امیر قلعه نوعی به استقلال برگردد که کار رحمتی تمام است اگر خود شفر هم بماند بعید است با رحمتی ادامه بدهد اما اگر مربی خارجی دیگری به استقلال بیاید تصمیم بر عهده مدیر تیم خواهد بود که با وجود دلخوری فتحی از رحمتی در اردوی آنتالیا تصمیم قطعی در این زمینه هنوز وجود ندارد چون فتحی هم نشان داده که توان تصمیم انقلابی را ندارد. 
به هر آینده رحمتی در استقلال به خیلی موارد بستگی دارد که از تصمیم خودش شروع شده و به تصمیم و انتخاب مربی و مدیر آینده استقلال می رسد.