آمار به نفع سرخ‌ها/ پرسپولیسی‌ها به دنبال برد هفتم مقابل آبی‌های اهواز

پرسپولیس پیش از این 6 بار موفق به کسب پیروزی مقابل استقلال خوزستان شده است....

پرسپولیس پیش از این 6 بار موفق به کسب پیروزی مقابل استقلال خوزستان شده است.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ فردا در شرایطی میزبان استقلال خوزستان خواهند بود که در 6 بازی از 11 بازی خود با این تیم موفق به کسب پیروزی شده‌اند.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا در نخستین بازی هفته هجدهم لیگ برتر میزبان استقلال خوزستان خواهد بود. دو تیم پیش از این 11 بار مقابل هم به میدان رفته‌اند که سهم پرسپولیس در این میان 6 پیروزی بوده و 4 بازی با تساوی خاتمه یافته و یک بازی نیز با برتری استقلال خوزستان همراه شده است.
در این مدت پرسپولیس موفق به ثمر رساندن 13 گل شده و به طور میانگین در هر بازی خود مقابل استقلال خوزستان 1.18 گل وارد دروازه این تیم کرده است. سرخ‌ها تنها در دو بازی خود مقابل این تیم گلی به ثمر رسانده‌اند. استقلال خوزستان نیز در 11 بازی خود با پرسپولیس 6 گل به ثمر رسانده و در 6 بازی در باز کردن دروازه این تیم ناکام بوده است.
در 5 دیداری که و تیم پیش از این در تهران برگزار کرده‌اند پرسپولیس 4 بار پیروز شده و یک بازی نیز با تساوی به پایان رسیده است. استقلال خوزستان در بازی با پرسپولیس در تهران تنها یک بار موفق به گلزنی شده و در این زمینه آمار خوبی از خود به جای نگذاشته و در 6 دیدار دو تیم در اهواز نیز دو پیروزی برای پرسپولیس، 3 تساوی و یک پیروزی برای استقلال خوزستان به ثبت رسیده است.