آمار تهاجمی یحیی، پائین تر از کالدرون!

مقایسه عملکرد تهاجمی دو باشگاه پرسپولیس و شهرخودرو نشان می دهد که کالدرون عملکرد بهتری نسبت به گل محمدی داشته است....

به گزارش مدال، باشگاه پرسپولیس با نظر یحیی گل محمدی سرمربی تازه وارد خود اوساگونا را جذب کرد و در آستانه ثبت قرارداد با استوکس است تا این دو مهاجم خارجی به همراه علیپور مثلث خط آتش این تیم را در رقابت های لیگ، حذفی و آسیایی تشکیل دهند. اما در این میان نباید از این واقعیت گذشت که مقایسه عملکرد تهاجمی دو باشگاه پرسپولیس و شهرخودرو نشان می دهد که کالدرون عملکرد بهتری نسبت به گل محمدی داشته است.

پرسپولیس کالدرون در نیم‌فصل اول با زدن 20 گل در 16 بازی در فاز تهاجمی تیم چندان قدرتی از خود نشان نداد و کار تا جایی پیش رفت که بسیاری از منتقدان کالدرون معتقد بودند که بار اصلی گلزنی‌ها در این تیم بر دوش مهدی ترابی بود که او هم یک هافبک تهاجمی است نه یک مهاجم تمام‌کننده!
اما موضوع زمانی جالب می شود که ببینیم اوضاع برای یحیی در شهرخودرو بدتر هم بوده است. به طوری که شهرخودرو در 16 بازی تنها 13 گل به ثمر رسانده است. یعنی آماری به مراتب ضعیف تر از پرسپولیسی که تنها علیپور را داشت.

حال باید دید یحیی با توجه به بازیکنان بهتری که در اختیار دارد، می‌تواند آمار خودش و پرسپولیس را در نیم‌فصل دوم بهتر کند یا نه.

بیشتربخوانید:
یحیی کنار پروین و دنیزلی قرار گرفت

تگ ها


مقایسه آمار گل محمدی و کالدرون اخبار پرسپولیس فوتبال ایران فوتبال