آمار خوب سرخ‌ها مقابل نفت/ پرسپولیسی‌ها به دنبال برد شماره 11

پرسپولیس پیش از این 10 بار موفق به شکست دادن نفت آبادان در لیگ برتر شده است....

آمار خوب سرخ‌ها مقابل نفت/ پرسپولیسی‌ها به دنبال برد شماره 11

پرسپولیس پنج‌شنبه در شرایطی به مصاف نفت آبادان خواهد رفت که در 10 بازی از 15 بازی قلبی خود با این تیم در لیگ برتر پیروز شده است.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس عصر پنج‌شنبه در شرایطی میزبان صنعت نفت آبادان خواهد بود که پیش از این 15 بار در لیگ برتر با این تیم خوزستانی در لیگ برتر بازی کرده و بازی روز پنج‌شنبه سرخ‌ها با این تیم، شانزدهمین بازی دو تیم در ادوار لیگ برتر خواهد بود. در 15 دیدار قبلی، پرسپولیس 10 بار موفق به کسب پیروزی شده، 3 بازی با تساوی خاتمه یافته و دو بازی نیز با برتری نفت همراه بوده است. پرسپولیسی‌ها در این دیدارها 23 بار موفق به گلزنی شده‌اند و نفتی‌ها نیز 11 بار دروازه پرسپولیس را در بازی‌های رو در رو باز کرده‌اند.
پرسپولیسی‌ها در 9 بازی از 15 دیدار خود مقابل نفت موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده‌اند و نفتی‌ها نیز دو بار مقابل پرسپولیس در لیگ برتر کلین‌شیت کرده‌اند. بهترین پیروزی پرسپولیسی‌ها مقابل نفت بازی برگشت فصل گذشته دو تیم بود که با برتری 3 بر 0 پرسپولیس خاتمه یافت و بهترین پیروزی نفت مقابل پرسپولیس نیز به بازی برگشت فصل 90-91 برمی‌گردد جایی که نفت با بهره‌گیری از اشتباهات متعدد خط دفاعی پرسپولیس و با درخشش فونیکه سی سرخ‌ها را با حساب 4 بر 2 در آبادان مغلوب کرد.

 

تگ ها


صنعت نفت آبادان پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال