آمار روح الله باقری؛ الماسی که شبیه تیام است

روح الله باقری به اولین بازیکنی تبدیل شد که در هر سه تورنمنت معتبر فصل برای استقلال گلزنی کرده است ......

روح الله باقری به اولین بازیکنی تبدیل شد که در هر سه تورنمنت معتبر فصل برای استقلال گلزنی کرده است.این بازیکن در حال حاضر شماره 10 را برتن می کند.

به گزارش خبرنگار مدال، بازیکن جوان آبی پوشان  گل سه امتیازی تیمش برابر استقلال خوزستان را به ثمر رساند تا این تیم بتواند بعد از چند بازی ناکامی در نتیجه گیری این بار طعم پیروزی را هم بچشد. این بازیکن در سه تورنمت لیگ برتر، جام جذفی و لیگ قهرمانان آسیا موفق به گلزنی شده است.

آمار روح الله باقری در جام حذفی

این بازیکن در جام حذفی هم برای آبی پوشان تاثیر گذار ظاهر شد و  این بازیکن که در دقیقه 55 به میدان آمد ،در دقیقه 94 بازی با پاس بی نقص فرشید اسماعیلی در موقعیت عالی به وریا غفوری رسید و پاس این بازیکن باعث شد روح الله باقری در موقعیت دروازه خالی گل اول استقلال را بزند. استقلال این دیدار را با گل باقری با پیروزی پشت سر گذاشت ولی در نهایت برابر سایپا در ضربات پنالتی تن به شکست داد و  از دور این رقابت ها حذف شد.


گرو و نیومایر جایگزین روح الله باقری!

در حالی که با وجود بازی های خوب این بازیکن در لیگ برتر و جام حذفی توقع می رفت که این بازیکن برابر السد در لیگ قهرمانان بازی کند اما کادر فنی استقلال تصمیم به استفاده از بازیکنان خارجی تازه جذب شده گرفت .نیومایر و گرو در این بازی عملکرد قابل قبولی از خود برجای نگذاشتند تا انتقاد ها علیه شفر بیشتر شود. 

اما در بازی برگشت این تیم برابر السد روح الله باقری به میدان رفت اگرچه استقلال در مجموع دو بازی رفت و برگشت این دیدار را واگذار کرد اما نکته مثبت برای بازیکن جوان آبی ها، گلزنی در این دیدار بود.

آمار باقری در لیگ برتر/ جنگنده و خطرناک

 اما روح الله باقری در این فصل دو گل در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی برای استقلال  زده بود ولی هنوز نتوانسته گلی در لیگ برتر بزند و هنوز پایش به گلزنی باز نشده بود، توانست گل سه امتیازی تیمش برابر استقلال خوزستان را به ثمر برساند تا به تنها بازیکنی تبدیل شود که در سه تورنمت معتبر برای استقلال گلزنی کرده باشد. آمار این بازیکن در لیگ برتر 6 بازی و 1 گل و 1 پاس گل و دریافت دو کارت زرد بوده است.

 این بازیکن جوان آبی پوشان هر بار که برای استقلال به میدان رفته است جنگنده و پرتلاش ظاهر شده و روی گل های استقلال تاثیر گذار بوده و در صورت اعتماد بیشتر کادر فنی استقلال می تواند تا حدودی مشکل گلزنی آبی ها را حل کند تا نبود مامه تیام در خط حمله زیاد احساس نشود.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال