آمار ضعیف علی علیپور در لیگ برتر

مهاجم پرسپولیس نزدیک به ۵۰۰ دقیقه برای پرسپولیس در فصل جاری فوتبال باشگاهی کشور بازی کرده است که ماحصل آن تنها سه شوت به سمت چارچوب دروازه حریفان بوده است....

مهاجم پرسپولیس نزدیک به ۵۰۰ دقیقه برای پرسپولیس در فصل جاری فوتبال باشگاهی کشور بازی کرده است که ماحصل آن تنها سه شوت به سمت چارچوب دروازه حریفان بوده است.

به گزارش مدال، تیم فوتبال پرسپولیس با برتری یک بر صفر مقابل ماشین سازی تبریز به یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور راه پیدا کرد تا منتظر قرعه کشی پنجشنبه هفته جاری برای شناخت حریف خود بماند. گابریل کالدرون برای این دیدار تصمیم گرفت ترکیب خود را تغییر دهد تا برخی بازیکنان این تیم بتوانند استراحت کنند اما روند بازی سبب شد تا سرمربی آرژانتین در نیمه دوم، بازیکنان اصلی خود نظیر علی علیپور را به زمین مسابقه بیاورد تا شاید او بتواند دروازه حریف را باز کند.
مهاجم پرسپولیس که در پنج بازی ابتدایی لیگ برتر در ترکیب ثابت تیمش حضور داشت اما گلی نزده بود در اواخر بازی با ماشین سازی پشت ضربه پنالتی ایستاد تا با گل کردن آن بتواند طلسم خود را بشکند اما ضربه علیپور با عکس العمل حامد لک دروازه بان ماشین سازان به گل تبدیل نشد.
علیپور در حالی برای زدن گل در خط حمله پرسپولیس قرار گرفته است که تلاش های او در ۴۷۶ دقیقه حضور در فصل جاری تنها به سه شوت در چارچوب ختم می شود.
البته عدم گلزنی علیپور برای پرسپولیس تنها به بی دقتی این مهاجم مربوط نمی شود بلکه هافبک های پرسپولیس تنها توانسته اند چهار بار در طول 6 بازی، او را در موقعیت گلزنی قرار دهند. آماری که برای هافبک ها هم خوب نیست و نشان می دهد آنها هم هنوز نتوانسته اند آقای گل خود را برای گلزنی راه بیندازند.

بیشتر ببینید:

سوژه روز: گرفتاری سرخابی‌ها از دست مهاجمان گل‌نزن!

 

 

تگ ها


علی علیپور پرسپولیس ماشین سازی فوتبال