آمار عجیب یک استقلالی در لیگ برتر

فرشید باقری هافبک استقلال در 12 هفته ابتدایی لیگ برتر تنها در 207 دقیقه برای تیمش به میدان رفته است....

آمار عجیب یک استقلالی در لیگ برتر

به گزارش مدال، فرشید باقری فصل گذشته در 20 مسابقه این تیم برای آبی پوشان به میدان رفت و البته به دلیل اتفاقات بعد از دربی گذشته چند هفته‌ای به دلیل محرومیت در ترکیب تیمش حضور نداشت. این بازیکن هفته‌های پایانی لیگ گذشته را به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا از دست داد اما وی در ادامه از جراحی پایش پشیمان شد و با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت استقلال را در ابتدای فصل همراهی کرد.

هافبک استقلال در دیدار اول مقابل ماشین‌سازی به میدان رفت اما در بازی با فولاد باز هم از ناحیه مچ آسیب دید و در دقیقه 54 از زمین بیرون رفت. باقری بعد از آن تا هفته هفتم از ترکیب استقلال دور بود. وی در این هفته مقابل سایپا از دقیقه 72 به زمین برگشت و در هفته هشتم از دقیقه 46 به جای سجاد آقایی در دیدار با پارس جنوبی به میدان رفت.

بازی با پارس آخرین بازی باقری در ترکیب تیمش بود زیرا وی دوباره مصدوم شد اما در تعطیلات لیگ برای بازی تیم ملی مقابل بحرین و عراق وی خود را مهیای مسابقات کرد اما فعلا استراماچونی به این بازیکن میدان نداده است. باقری در مجموع با احتساب خروج نامش از فهرست بازی با سپاهان در 12 بازی ابتدایی استقلال، از 1080 دقیقه ممکن تنها 207 دقیقه برای تیمش بازی کرده که این آمار برای بازیکنی که در 2 فصل اخیر برای آبی پوشان تقریبا به صورت ثابت به میدان رفته عجیب به نظر می‌رسد.

باید دید آیا باقری در ادامه راه می‌تواند جای خود را از علی کریمی آماده و مسعود ریگی که در این هفته‌ها خوب کار کرده‌ پس بگیرد یا خیر؟

بیشتر بخوانید:

واکنش باشگاه تراکتور به خبر حضور یک استقلالی در تبریز

تگ ها


مصدومیت فرشید باقری فرشید باقری آمار فرشید باقری استقلال سپاهان استقلال سپاهان-استقلال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال