آمار فوق العاده رئال مادرید در تقابل با تیم های انگلیسی در انگلستان

آمار نشان می دهد لوس بلانکوس در 7 سال اخیر در دیدار هایی که در انگلستان به مصاف رقبای خود رفته است شکست نخورده است ......

آمار نشان می دهد لوس بلانکوس در 7 سال اخیر در دیدار هایی که در انگلستان به مصاف رقبای خود رفته است شکست نخورده است.

رئال مادرید که این روزها در لالیگا وضعیت مناسبی ندارد. فردا شب در دیدار برگشت دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تاتنهام می رود. این دیدار در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار می شود که به معنای حضور دوباره رئالی ها در انگلستان است.

بنا به اعلام سایت باشگاه رئال مادرید، آنها در 5 حضور اخیر خود در این کشور بازنده نبوده اند. در سال 2010/2011 در برابر همین تیم تاتنهام با نتیجه 1-0  با تک گل کریستیانو  در وایت هارت لین به پیروزی رسیدند. 2 سال بعد و فصل 2012/13 آنها دو سفر به انگلستان داشتند که حاصل آن یک تساوی 1-1 برابر منچستر سیتی در دور گروهی با تک گل کریم بنزما بود و در بازگشت آن سال دیدار معروف رئال مادرید - منچستر یونایتد که در یک شانزدهم  لیگ قهرمانان بر گزار می شد با نتیجه 2 بر 1 به سود مادریدی ها پایان یافت. کریستیانو رونالدو و لوکا مودریچ گلزنان آن دیدار بودند. این بازی مصادف بود با آخرین حضور اروپایی سر الکس فرگوسن سرمربی جاودانه منچستر یونایتد روی نیمکت این تیم.

در اکتبر 2014 رئال به آنفیلد رفت و لیورپول را با 3 گل (کریم بنزما 2 و کریستیانو 1) شکست داد و به عنوان تیم صدر نشین به دور بعد صعود کرد.

آخرین حضور لوس بلانکوس در جزیره مربوط به فصلی که در نهایت رئالی ها به عنوان اوندسیما دست یافتند می شود. در دور نیم نهایی این رقابت ها به مصاف منچستر سیتی رفت که با تساوی بدون گل خاتمه یافت

تگ ها


اخبار روز UEFA Champions League فوتبال