آمار فوق‌العاده ستاره آرژانتینی

طبق آمار منتشر شده در مطبوعات اسپانیا، لیونل مسی به تنهایی در بازی های این فصل لالیگا دو برابر همه مهاجمان رئال مادرید گلزنی کرده است ......

طبق آمار منتشر شده در مطبوعات اسپانیا، لیونل مسی به تنهایی در بازی های این فصل لالیگا دو برابر همه مهاجمان رئال مادرید گلزنی کرده است.

هرچه لیونل مسی، مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا در رقابت های این فصل خوب کار کرده، مهاجمان رئال مادرید عملکردی ضعیف داشته اند. در تائید این ادعا باید عنوان کرد که لیونل مسی در رقابت های این فصل در بارسا ۱۲ گل زده و این دقیقه دو برابر تعداد گل هایی است که مهاجمین رئال مادرید زده اند.

البته این موضوع هم باید در نظر گرفته شود که بازیکنان رئال مصدومیت های زیادی داشتند و رونالدو، ستاره این تیم هم ابتدای لیگ را با محرومیت آغاز کرد. اما شروع ضعیف رئال مادرید باعث شده این تیم ۸ امتیاز از بارسا، رقیب دیرینه اش عقب بیفتد و در این شرایط انتقاد از مهاجمین به خاطر گل نزدن زیاد است.

بیل (۲گل)، بنزما، کریستیانو رونالدو، مایورال و لوکاس بازیکنانی هستند که توسط وب سایت باشگاه رئال به عنوان مهاجم معرفی شدند و این افراد تا اینجا ۶ گل برای تیمشان زده اند. این در حالی است که بارسلونا هر روز عملکردی بهتر از روز قبل دارد و از ناکامی مهاجمان تیم رقیب لذت میبرد. 

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال