آمار فوق العاده مهاجم برزیلی فولاد برابر تراکتور

مهاجم برزیلی فولاد تاکنون موفق به ثبت شش گل برابر تراکتور شده تا اکنون یکی از مهره‌های خطرناک در جمع شاگردان نکونام برابر این تیم در هفته پایانی محسوب شود....

به گزارش "ورزش سه"، لوسیانو پریرا که در فصل گذشته در ترکیب فولاد موفق به کسب عنوان آقای گلی شده بود، در این فصل و در هفته پایانی با یک آمار خیره کننده مقابل تراکتور قرار خواهد گرفت تا شانس تیمش برای دستیابی به سهمیه را افزایش دهد. 

شیمبا تاکنون موفق به ثبت شش گل با پیراهن تیم های مختلف برابر تراکتور شده است. او در اولین فصل حضور در فوتبال ایران با پیراهن فولاد که با ۱۲ گل برایش به پایان رسیده، در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل تراکتور گل زد. این مهاجم برزیلی در فصل بعد نیز مقابل تراکتور و در تبریز گل زد تا گل‌هایش به این تیم را به عدد سه برساند.

لوسیانو در فصل بعدی راهی سپاهان شد و در آن تیم نیز موفق شد در اصفهان دروازه تراکتور را باز کند و گل‌هایش مقابل نماینده تبریز را به عدد چهار رساند. شیمبا در فصل بعد با پیراهن سپاهان عملکرد ناامیدکننده‌ای داشت و تنها ۴ گل به ثمر رساند که در بین تیم‌های هدف او اینبار نام تراکتور قرار نداشت. عملکردی که باعث حضور او در تیم ماشین سازی شد و او اینبار در تبریز و علیرغم ثبت ۹ گل با پیراهن این تیم برای دومین فصل مقابل تراکتور ناکام ماند و نتوانست دروازه آنها را باز کند. شیمبا با پیراهن نفت آبادان نیز سومین فصل ناکامی خود علیرغم ثبت ۱۲ گل را با عدم گلزنی مقابل تراکتور پشت سر گذاشت.

مهاجم برزیلی فولاد در فصل گذشته و در ترکیب این تیم که منتهی به آقای گلی‌اش شد اما در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل تراکتور گل زد تا مجموع گل‌هایش مقابل این حریف تبریزی به ۶ برسد. او در این فصل در بازی برگشت مقابل تراکتور موفق به گلزنی نشده و باید دید آیا قادر خواهد بود در بازی حساس دور برگشت که شرایط دستیابی به سهمیه را برای تیمش فراهم خواهد کرد از سد خط دفاعی تراکتور عبور کند و گل هفتم را به نام خود کند یا خیر.

تگ ها


فولاد خوزستان لوسیانو پریرا