آمار قابل توجه رئال- اوئسکا درباره بنزما و وینیسیوس

آمار پاس های رد و بدل شده بین کریم بنزما و وینیسیوس جونیور نشان می دهد که روابط این دو نفر حداقل در درون زمین بهتر شده است....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید و مشخصا دو ستاره این تیم یعنی کریم بنزما و وینیسیوس جونیور طی یک هفته اخیر روزهای پر حاشیه ای را سپری کردند.

چند روز پیش ویدئویی توسط رسانه‌های اسپانیایی منتشر شد که نشان می‌داد کریم‌بنزما در بین دو نیمه بازی برابر مونشن گلادباخ به فرلاند مندی توصیه می کند که به ستاره برزیلی خیلی پاس ندهند چراکه مهاجم فرانسوی معتقد است که وینیسیوس بر علیه رئال مادرید بازی می کند.

این موضوع اما طی روزهای اخیر با حواشی بسیاری همراه بود تا جایی که واکنش زین الدین زیدان را نیز به همراه داشت و او در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر هوئیسکا را اعلام کرد که مشکلی بین این دو نفر وجود ندارد.

لوس بلانکوس اما امروز در حالی به مصاف اوئسکا رفت که کریم بنزما از ابتدا در زمین مسابقه حضور داشت اما وینیسیوس کار را از روی نیمکت آغاز کرد. با این حال وینگر برزیلی در دقیقه ۶۰ جای ادن هازارد را در زمین مسابقه گرفت.

آمار ۳۰ دقیقه ای از حضور وینیسیوس درون زمین اما در نوع خود بسیار جالب است. ستاره برزیلی در این مدت ۶ پاس گل برای کریم بنزما ارسال کرد در حالی که مهاجم فرانسوی چهار بار این کار را انجام داد؛ موضوعی که نشان می‌دهد روابط بین این دو نفر حداقل در درون زمین کمی بهتر شده است.

تگ ها


وینیسیوس جونیور کریم بنزما رئال مادرید