آمار ناامیدکننده مهاجم تراکتور/ استوکس 601 دقیقه در حسرت گل

آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی تراکتورسازی طی هفته‌های اخیر در گلزنی ناکام بوده است....

آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی تراکتورسازی طی هفته‌های اخیر در گلزنی ناکام بوده است.

 

آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی تراکتورسازی که در آغاز فصل گل‌های حساسی برای این تیم به ثمر رسانده بود مدت‌ها است که در گلزنی برای این تیم ناکام بوده است.
به گزارش خبرنگار مدال، آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی تراکتورسازی که تا پایان هفته نهم با 8 گل زده یکی از بهترین گلزنان لیگ برتر بود امروز نیز در گلزنی ناکام ماند و به رکورد منفی 601 دقیقه بدون گل در لیگ برتر رسید. استوکس آخرین بار در جریان شکست تراکتورسازی مقابل صنعت نفت آبادان در دقیقه 76 بازی موفق به گلزنی شده بود و پس از آن بازی در بازی با سپیدرود، پیکان، ذوب‌آهن، نفت مسجدسلیمان، نساجی، استقلال و سایپا در گلزنی ناکام بوده است. وی در این بازه چند هفته‌ای از جمع تراکتورسازان دور بوده و 3 بازی این تیم را هم این گونه از دست داده است. بیش از 4 ماه از آخرین باری که استوکس برای تراکتورسازی موفق به گلزنی شده گذشته است و باید دید آیا این بازیکن که امروز پس از تعویض مستقیما راهی رختکن شده می‌تواند در بازی با سپاهان که جمعه هفته جاری در ورزشگاه یادگار امام خمینی (ره) تبریز برگزار خواهد شد این طلسم را بشکند یا خیر.
گفتنی است در حال حاضر کیروش استنلی با 10 گل زده در صدر جدول گلزنان قرار دارد و علی علیپور با 9 گل و آنتونی استوکس با 8 گل زده در جدول گلزنان لیگ برتر در تعقیب وی هستند.