آمار نگران کننده برای گل‌محمدی و پرسپولیس!

پرسپولیس دیشب هم در بازی با الشارجه امارات ۲گل دریافت کرد تا با شش گل خورده در سه بازی گذشته آمار نگران کننده ای برجای بگذارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیدار روز گذشته پرسپولیس ایران با الشارجه امارات با دو گل به تساوی رسید تا پرسپولیس با یک امتیاز و تفاضل گل کمتر در جایگاه چهارم جدول قرار گیرد.


قرمزهای پایتخت دیروز دو بار از حریف خود در امارات پیش افتادند ولی اماراتی ها بازدن گل به بازی برگشتند تا نماینده ایران علیرغم احتیاج به برد ، به تساوی اکتفا کند.


پرسپولیس که دیروز دوگل از الشارجه دریافت کرد در هفته اول لیگ قهرمانان هم دو گل از الدحیل قطر دریافت کرده بود و در آخرین بازی لیگ هم با خوردن دو گل از استقلال به نتیجه تساوی دو بر دو رسیده بود.


خوردن شش گل در سه بازی گذشته پرسپولیس در حالی اتفاق افتاده است که این تیم با مربی گری کالدرون در نیم فصل اول تنها ۷گل از رقبا دریافت کرده بود و همین آمار و بردهای اقتصادی کالدرون باعث شده بود که نیم فصل با صدرنشینی پرسپولیس به پایان رسد. پرسپولیس برانکو هم که سه بار پیاپی قهرمان ایران شددر ۳۰بازی برگزار شده در فصل اول ۱۴گل ، فصل دوم ۱۵گل و فصل سوم ۱۴گل خورده داشت.


یحیی که در سه بازی قبل از تمام عناصر دفاعی خود شامل مهدی شیری ، شجاع خلیل زاده ، محمدحسین کنعانی زادگان ، محمدانصاری ، سید جلال حسینی و محمدنادری استفاده کرده است با میانگین دو گل خورده در هربازی آمار خوبی از خود به جای نگذاشته است و باید در ادامه راه لیگ ،حذفی و قهرمانان آسیا این مشکل را که بخشی از آن به ساختارتیمی و افت نسبی ستاره‌ها مربوط می شود خیلی زود حل نماید.

بیشتر بخوانید:

آماری عجیب برای سعودی‌ها؛ چهار صدرنشین در ACL

گل‌محمدی: شانس اصلی صعود هستیم

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران یحیی گل محمدی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال