آمار و ارقام دوباره در مقابل رونالدو تعظیم کردند!

کریستیانو رونالدو یک بار دیگر در دشوارترین دقایق به داد اوله گونار سولسشر رسید و منچستریونایتد را نجات داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو در این فصل گل های حساسی برای شیاطین سرخ به ثمر رسانده و همچنین چند پیروزی مهم یونایتد نیز با درخشش این ستاره پرتغالی به دست آمده است.

در حالیکه به نظر می رسید شکست مقابل تاتنهام به منزله پایان دوران کاری اوله گونار سولسشر در این تیم باشد، کریستیانو رونالدو با زدن یک گل تماشایی و البته مهیا کردن پاس گل ادینسون کاوانی زمینه ساز اصلی برتری ۰-۳ یونایتد در خانه تاتنهام لقب گرفته و باعث شد سرمربی نروژی حتی برای مدتی دیگر به کار خود در این باشگاه ادامه دهد.

با ۳۶ سال و ۲۶۷ روز، کریستیانو رونالدو پس از دیدیه دروگبا در دسامبر ۲۰۱۴، مسن ترین بازیکنی است که در یک بازی لیگ برتر هم گلزنی کرده و هم پاس گل داده است. جالب اینجاست دروگبا نیز دقیقا مانند رونالدو آن روز ۳۶ سال و ۲۶۷ روز داشت و در مقابل تاتنهام نیز این کار را انجام داد.

پل اسکولز در آگوست سال ۲۰۱۰ به رایان گیگز در مقابل نیوکاسل پاس گل داد تا آنها به اولین زوج بالاتر از ۳۴ سال سن تبدیل شوند که موفق به ساختن یک گل در ترکیب یونایتد شده اند. رونالد نیز دیشب پاس گل ادینسون کاوانی را ارسال کرد تا همین اتفاق تکرار شود. همچنین کریستیانو رونالدو برای دوازدهمین بار در  دوران ورزشی خود در یک بازی لیگ برتر هم گلزنی کرده و هم پاس گل داد و جالب اینجاست که سه مورد از این موارد در دیدار مقابل تاتنهام رخ داده است.

تگ ها


دروگبا اوله گونار سولسشر کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال