آمریکا ۰ - برزیل ۲؛ برد آسان سلسائو با درخشش نیمار

برزیل در دیداری دوستانه، صبح امروز میزبان خود آمریکا را شکست داد. در این دیدار نیمار بازوبند کاپیتانی تیم برزیل را ......

برزیل در دیداری دوستانه، صبح امروز میزبان خود آمریکا را شکست داد.

در این دیدار نیمار بازوبند کاپیتانی تیم برزیل را به بازو بسته بود و توانست گل دوم تیمش را در دقیقه 44 به ثمر برساند. گل اول را فرمینیو برای برزیلی ها زده بود. او تا امروز 8 گل ملی در کارنامه اش ثبت کرده است.

این دیدار کاملا یک طرفه نبود و آمریکا هم چندین بار شانس گلزنی داشت اما نتوانست در میان تشویق هواداران خودی گلی به ثمر برساند. این دیدار اولین بازی ملی بازیکنانی چون آرتور (که اخیرا به بارسلونا پیوسته) و ریچارلیسون بود.

این بازی می تواند شروع دورانی جدید برای برزیل باشد زیرا از ترکیب تیم جام جهانی تنها آلیسون، نیمار، کوتینیو و تیاگو سیلوا در زمین حضور داشتند. برزیلی ها که در جام جهانی مطابق انتظارات عمل نکردند، به دنبال موفقیت در کوپا آمریکای 2019 هستند. در این دیدار که سلسائو از لباس جدید خود استفاده می کرد چشم ها به دنبال نیمار بود اما کاستا هم نمایشی فوق العاده داشت.

در سوی دیگر  آمریکایی ها هم که در جام جهانی حضور نداشتند به دنبال ترکیب جدید و جوان خود هستند. البته تیموتی وه آ (فرزند ژرژ وه آ) که ملیتی آمریکایی دارد، از روی نیمکت بازی را مشاهده می کرد اما ترکیب تیم، کاملا جوان شده بود.

برزیل در دیدار دوستانه بعدی خود، سه شنبه به مصاف السادوادور می رود و آمریکا هم در همان روز مقابل مکزیک قرار خواهد گرفت.

تگ ها


فوتبال