آنالیز درست برانکو از زوج موفق ذوب آهن

دو مهاجم گلزن ذوبی‌ها با وجود تلاش زیاد موفق به باز کردن دروازه بیرانوند نشدند....

به گزارش مدال،ذوب آهن روز گذشته در دیدار مقابل پرسپولیس با وجود تلاش زیادی که برای کسب 3 امتیاز خانگی داشت موفق نشد حریف خود را شکست دهد و در نهایت دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

ارسلان مطهری و کریستین اوساگوانا به عنوان دو مهاجم ذوبی‌ها در این بازی تلاش زیادی برای گل زدن به پرسپولیس به خرج دادند و موقعیت‌های خطرناک زیادی هم خلق کردند که با درخشش بیرانوند به نتیجه نرسید.منصوریان و ذوب آهن که بخش مهمی از موفقیت خود در لیگ و البته لیگ قهرمان آسیا را مدیون آمادگی ارسلان مطهری و کریستین اوساگونا هستند،دیروز حتی یک بار برای گلزنی یکی از این دو مهاجم دست به خوشحالی نزدند.آن هم در شرایطی کهآمار کلی زوج مطهری- اوساگونا در لیگ قهرمانان آسیا، انجام ۹ بازی، ۷۹۷ دقیقه حضور در زمین و ۶ گل زده است. یعنی به ازای هر ۱۳۲ دقیقه بازی یک گل زده. آماری که نشان می‌دهد این زوج تا چه حد موفق بوده‌اند.اما روز قبل خط دفاعی پرسپولیس و به ویژه بیرانوند اجازه گلزنی به این دو مهاجم گلزن به ویژه اوساگونا را ندادند.

اوساگوانا که پیش از بازی وعده گلزنی و پیروزی تیمش را داده بود بارها با سر و پا ضرباتی روانه دروازه پرسپولیس کرد که هر کدام برگشت داده شد و مطهری هم که بارها عنوان کرده تیم محبوبش استقلال است با وجود اینکه یک خط عقب تر آمده بود و نقش وینگر را ایفا می‌کرد در طول بازی انگیزه زیادی برای باز کردن دروازه سرخپوشان داشت ولی او هم موفق به انجام این کار نشد.

موضوعی که نشان می دهد برانکو با آنالیز کامل این دو مهاجم گلزن نه تنها اجازه گلزنی به آن ها نداد،بلکه با گرفتن یک امتیاز در خانه حریف همچنان مدعی اول کسب عنوان قهرمانی باقی ماند.

تگ ها


فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران Ighodaro Christian Osaguona ارسلان مطهری پرسپولیس ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال