آنتوان گریزمان سرانجام اعتراف کرد

مهاجم اتلتیکومادرید بالاخره نسبت به حضورش در منچستریونایتد اعتراف کرد. به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، آنتوا ......

مهاجم اتلتیکومادرید بالاخره نسبت به حضورش در منچستریونایتد اعتراف کرد.

به  گزارش مدال به نقل از  ایسنا  و  به نقل از آس، آنتوا ...

مهاجم اتلتیکومادرید بالاخره نسبت به حضورش در منچستریونایتد اعتراف کرد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، آنتوان گریزمان پس از مراسم خداحافظی از ویسنته کالدرون خبرساز شد. این مهاجم فرانسوی پس از خداحافظی اتلتیکومادرید با ورزشگاه خانگی، در یک برنامه تلویزیونی فرانسوی به آینده اش اشاره کرد.

یان بارتس که مجری این برنامه بود، از مهاجم اتلتیکو سوالی در مورد پیوستنش به منچستریونایتد پرسید و گریزمان صادقانه به آن جواب داد. او گفت : تا دو هفته آینده در این باره تصمیم گیری خواهم کرد.

مجری فرانسوی پرسید که احتمال حضورش در فصل آینده در منچستریونایتد وجود دارد یا نه که بازیکن اتلتیکو در پاسخ به او گفت :  بله احتمال دارد. سپس بارتس احتمال حضورش را از صفر تا ۱۰ پرسید و مهاجم فرانسوی گفت : ۶ از ۱۰.

باشگاه اتلتیکو تابستان سال گذشته قرارداد گریزمان را تمدید کرد تا به پیشنهادات برای جذب این بازیکن پایان بدهد. با این حال بازهم یونایتد خواهان مهاجم فرانسوی بود. بعد از پخش این برنامه، نسبت به این اظهارات واکنش هایی نشان داده شد که برادر گریزمان یکی از آنها بود. او که طرفدار منچستریونایتد است، این مصاحبه را در توییترش بازنشر داد و ابراز خوشحالی کرد.

در این مصاحبه گریزمان تنها جدایی اش را به خاطر حضور در یونایتد عنوان و عنوان کرد احتمال ماندنش در اتلتیکو بیشتر از ترک این تیم است. او در این باره به بارتس گفت : احتمال ماندنم در اتلتیکو هفت از ۱۰ است.

او همچنین به حضور در رئال مادرید اشاره کرد و گفت : رفتن به مادرید؟ همکاری با زین الدین زیدان؟ صفر از ۱۰.