آنتونیو کونته: اینتر هنوز زنده است

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر تاکید کرد تیمش شایسته کسب پیروزی برابر گلادباخ بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، نراتزوری در دیداری دشوار و در شرایطی که در لحظات پایانی به شدت تحت فشار بود، موفق شد در آلمان ۲-۳ گلادباخ را مغلوب کند تا همچنان برای صعود به دور حذفی شانس داشته باشد. آنتونیو کونته در پایان بازی گلادباخ را تیمی قدرتمند توصیف کرده و ابراز امیدواری کرد بازیکنان اینتر این روند را استمرار بخشند.

آنتونیو کونته گفت: "مونشن گلادباخ از نظر فرم و آمادگی هم در بوندس لیگا و هم در لیگ قهرمانان اروپا در شرایط بسیار خوبی به سر می برد. اگر از نظر تکنیکی، فیزیکی و از نظر شخصیتی مانند یک تیم نباشید، نمی توانید در زمین این تیم حضور یافته و به سه امتیاز دست یابید.

ما کاملا شایسته کسب پیروزی در این دیدار بودیم و صادقانه می توانستیم شرایط را به شکلی پیش ببریم که در دقایق پایانی اینقدر اوضاع دشوار نشود. ما صدرنشین گروه را مغلوب کردیم و هنوز زنده هستیم. من از بچه ها تشکر می کنم، آنها روحیه خوبی داشتند. وقتی آنها میل به کمک به یکدیگر در زمین داشته و مانند یک تیم واقعی باشند، می توانیم کار را برای حریفان دشوار کنیم.

آنچه من از بازیکنان اینتر می خواهم این است که سطح مسئولیت خودشان را از نظر فردی نیز افزایش دهند، زیرا اگر همه آنها این چنین کاری کنند آنگاه می توانیم به یک تیم بلندپرواز تبدیل شویم. نمایش هایی از این دست نشان می دهد تیم همچنان زنده است، ما متحد هستیم، همه در یک جهت تلاش می کنیم و می خواهیم هواداران خود را خوشحال کنیم."

تگ ها


اینتر میلان آنتونیو کونته